Transparentny touroperator Bezpieczne wakacje
 

Hiszpania - wczasy last minute

Hiszpania
Zmień
 
wyszukiwanie zaawansowane »
Wybierz

Hotele

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Ostatnio wyszukiwane

wczasy wyspy kanaryjskie
wyspy kanaryjskie last minute
wakacje kanary
wyspy kanaryjskie wycieczki
last minute Hiszpania

Kojarzona z winem, szynką serrano, flamenco i wszechobecną fiestą Hiszpania oraz wyspy kanaryjskie pełne są niespodzianek. Imponujący jest zróżnicowany krajobraz - górzysta północ z bujną zielenią i gorące południe pełne arabskich wpływów tworzą niepowtarzalną atmosferę.

Costa Blanca

Costa Blanca

Costa Blanca to środkowa część wybrzeża słonecznej Hiszpanii. “Białe Wybrzeże” - bo tak w tłumaczeniu brzmi nazwa regionu – jest tak nazywane ze względu na bielone domki, wapienne skały oraz biały piasek lokalnych plaż. To region pełen ukrytych jaskiń, klifów oraz cypli, a także malownicza mieszanina urokliwych kurortów, pełnych wysokich hoteli.

Costa Brava

Costa Brava

Costa Brava jest ośrodkiem turystycznym w południowo- wschodniej części Hiszpanii. Jest to miejsce szczególnie atrakcyjne pod względem krajobrazu, który obfi tuje w skalne urwiska i zatoki. Nazwa Costa Brava oznacza „dzikie wybrzeże” i częściowo oddaje charakter tego miejsca. Costa Brava ciągnie się wzdłuż północnego wybrzeża Morza Śródziemnego, od granicy francusko-hiszpańskiej i kończy nieopodal północnowschodnich przedmieść Barcelony. Na długości prawie 200 kilometrów znajduje się baza hotelowa, restauracje i domy letniskowe, które docierają niemal do samych plaż.

Costa del Sol

Costa del Sol

Od tysięcy lat pisze swą historię pełną mitów i urzekających baśni. Kreta zrodziła Zeusa, w labiryncie uwięziła Minotaura i zamieniła Tittonosa w nieśmiertelnego świerszcza. Tutaj czas zatrzymuje się, by odetchnąć błękitnym powietrzem i przejrzeć się w zacisznych zatokach. Z tradycyjnych tawern sączy się słodka od kawy i wina muzyka duszy, a wokół pachną gaje oliwne i słodkie pomarańcze.

Gran Canaria

Gran Canaria

Ze względu na różnorodność krajobrazów Gran Canarię można nazwać kontynentem w miniaturze. Podziwiać tu można zróżnicowane pejzaże: od soczyście zielonych, żyznych rejonów północnych, przez górzyste wnętrze wyspy, ze szczytem Pozo de las Nieves, po niemal pustynne południe. W dolinach rozciągają się plantacje bananowców, a ogrody obfi tują w kolorowe, tropikalne rośliny.

Majorka

Majorka

Niezwykła wyspa o ogromnym temperamencie, kryje w sobie więcej niż pomieściłby niejeden kraj: największy na świecie witraż w katedrze La Seu, kolonialną architekturę baroku, majestatyczne góry i uśpione wioski, stare klasztory i zatopione w przeszłości romantyczne miasteczka. Urzekła Fryderyka Chopina i George Sand, a i dziś przyciąga miłośników już nieco innej muzyki i hucznych rozrywek.

Teneryfa

Teneryfa

Pełen słońca wulkaniczny ląd dominuje nad całym archipelagiem za sprawą przyprószonego śniegiem wulkanu del Teide. Teneryfa ukazuje niezwykle zróżnicowane krajobrazy; od niemal księżycowego Parku Las Cańadas del Teide po tropikalną zieleń egzotycznego Loro Parku. Wybrzeże wyspy to wysokie skały Los Gigantes i słoneczna kąpiel na złocistej plaży Las Teresitas pośród strzelistych palm.

Szybki kontakt