Bezpieczne wakacje
  

Włochy last minute

Włochy
Zmień
 
wyszukiwanie zaawansowane »
Wybierz

Hotele we Włoszech

Kolebka cywilizacji europejskiej, kraj niebywale piękny i pełen sprzeczności. Niezmiennie zachwyca i nie pozostawia nikogo obojętnym, bez względu na to czy będzie odpoczywał na pięknych plażach, kroczył śladami przeszłości, czy delektował się słynną włoską kuchnią. Bo nic tak nie smakuje jak pomidory suszone we włoskim słońcu, serwowane z pysznym włoskim serem i bazylią, a do tego wyśmienite włoskie wino prosto z lokalnych winiarni. A to wszystko w jednej z klimatycznych restauracji, serwującej oprócz pizzy i pasty, wspaniałe widoki na lazurowe morze i szerokie piaszczyste plaże. Wakacje spędzone we Włoszech na zawsze pozostają w pamięci.

Wybrane oferty

Sardynia

Sardynia

Przepiękna, druga co do wielkości wyspa Morza Śródziemnego, mająca prawie 1900 km zróżnicowanego wybrzeża. Piękne, piaszczyste plaże gdzieniegdzie przylegają do wysokich granitowych skał i urwistych wapiennych klifów. Sardynia bywa określana mianem kontynentu w miniaturze, a to za sprawą szmaragdowego morza oraz dzikich, górzystych terenów i malowniczych jezior. Zlokalizowana bliżej Afryki niż Włoch, dzięki czemu słońce świeci tu 300 dni w roku. Wypoczynek  w uroczych, nadmorskich miasteczkach oraz tętniących życiem kurortach, wyśmienita zdrowa kuchnia i znakomite lokalne wina, sprawiają, że wyspa stanowi idealne miejsce na udany urlop.
 

Sycylia

Sycylia

Jedno z najbardziej magicznych miejsc w Europie, filar kultury śródziemnomorskiej. Największa wyspa Morza Śródziemnego, dzięki położeniu w samym centrum akwenu, zachowała jedne z najpiękniejszych antycznych i mauretańskich zabytków Włoch. Sycylia to kraina niebywałych kontrastów: piaszczyste plaże z błękitnymi zatoczkami, urwiste klify, góry nad którymi dominuje majestatyczny masyw Etny oraz wszechobecny zapach drzew cytrynowych. To tutaj znajdują się korzenie słynnej rodziny Corleone z powieści Mario Puzo pt. „Ojciec Chrzestny”. 

Szybki kontakt