15 lat Ecco Holiday Bezpieczne wakacje
  

Nasze biura rezerwacja_online infolinia 804 289 220 Całkowity koszt połączenia wg stawki operatora

Ecco Classic
4*

Playa Esperanza

Hotel Playa Esperanza leży w pierwszej linii morza, a ogrody hotelu prowadzą bezpośrednio na plażę. Wszystko to czyni z hotelu oazę spokoju i komfortu. Wspaniała linia brzegowa i drobny piasek plaży w Zatoce Alcudia uwydatniają się w rejonie Playa de Muro i doskonale harmonizują z naszym hotelem, położonym na samej plaży. Ośrodek Playa Esperanza posiada luksusowe wyposażenie, między innymi nowe, przestrzenne SPA, cztery baseny (jeden z nich podgrzewany), bar-restaurację obok basenu, jadalnię z widokiem na morze, boisko, centrum nurkowania, szkołę windsurfingu i żeglarstwa oraz garaż na rowery.

en.hotelplayaesperanza.com
Parametry oferty
Miasto wylotu:
Data wylotu:
Długość pobytu:
Wyżywienie:
Pokój:
Ilość dorosłych:
Ilość dzieci:
Wiek 1-go dziecka:
Wiek 2-go dziecka:
Wiek 3-go dziecka:
Cena do
bez limitu
Sortowanie:

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą wyjazdu do tego hotelu, prosimy o kontakt z Infolinią Ecco Holiday. Przygotujemy dla Państwa indywidualną propozycję, dopasowaną do Państwa potrzeb i wymogów.

LOKALIZACJA HOTELU

w Alcudia.

WYPOSAŻENIE HOTELU

recepcja 24h, basen kryty, internet bezprzewodowy (płatny), parasole przy basenie, brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

POKOJE


STANDARD: pokoje dla max. 3 osób (możliwość dopłaty do widoku na morze). 

WYŻYWIENIE

śniadania i obiadokolacje

Informujemy, że wskazane w ofercie godziny funkcjonowania poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej (np. godziny serwowania posiłków, otwarcia basenu) mogą ulegać niewielkim zmianom. Zmiany te mogą być powodowane okolicznościami, za które odpowiedzialności nie ponosi, ani hotel, ani organizator turystyki, w tym m. in. sezonowością, warunkami pogodowymi, prośbami Gości lub zdarzeniami o charakterze siły wyższej. Odpłatność za dodatkowe świadczenia (sejf, leżaki, ręczniki plażowe, itp.) regulowana jest bezpośrednio w hotelu zgodnie z obowiązującym cennikiem i może ulegać zmianie w zależności od sezonu.
Ładuję informacje dodatkowe...
Ładuję informacje dodatkowe...
miesiąc I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
średnia temperatura powietrza w °C 14 15 16 19 22 26 29 29 27 23 18 16
średnia temperatura wody w °C 15 14 14 16 18 21 24 25 24 21 19 16

 

Szybki kontakt