15 lat Ecco Holiday Bezpieczne wakacje
  

Nasze biura rezerwacja_online infolinia 804 289 220 Całkowity koszt połączenia wg stawki operatora

Ecco Classic
4*

Melia Benidorm

Hotel należący do renomowanej sieci hotelowej Melia, położony ok. 600 m od pięknej, piaszczystej plaży Levante. Dużym atutem jest wypielęgnowany ogród palmowy, w którym mieści się imponujących rozmiarów basen w kształcie laguny z mini wodospadami. 526 eleganckich pokoi rozlokowanych na 23 piętrach w dwóch budynkach zostało zaprojektowanych w jasnych, śródziemnomorskich kolorach, z widokiem na malowniczą okolicę. Zaplecze gastronomiczne obejmuje elegancką restaurację, piano bar oraz bary serwujące wyrafinowane napoje i przekąski. Różnorodność atrakcji i wysoka jakość hotelowych usług zadowoli wszystkich gości.

www.melia.com/hotels/spain/benidorm/melia-benidorm/index.html
Parametry oferty
Miasto wylotu:
Data wylotu:
Długość pobytu:
Wyżywienie:
Pokój:
Ilość dorosłych:
Ilość dzieci:
Wiek 1-go dziecka:
Wiek 2-go dziecka:
Wiek 3-go dziecka:
Cena do
bez limitu
Sortowanie:

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą wyjazdu do tego hotelu, prosimy o kontakt z Infolinią Ecco Holiday. Przygotujemy dla Państwa indywidualną propozycję, dopasowaną do Państwa potrzeb i wymogów.

Informujemy, że wskazane w ofercie godziny funkcjonowania poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej (np. godziny serwowania posiłków, otwarcia basenu) mogą ulegać niewielkim zmianom. Zmiany te mogą być powodowane okolicznościami, za które odpowiedzialności nie ponosi, ani hotel, ani organizator turystyki, w tym m. in. sezonowością, warunkami pogodowymi, prośbami Gości lub zdarzeniami o charakterze siły wyższej. Odpłatność za dodatkowe świadczenia (sejf, leżaki, ręczniki plażowe, itp.) regulowana jest bezpośrednio w hotelu zgodnie z obowiązującym cennikiem i może ulegać zmianie w zależności od sezonu.
Ładuję informacje dodatkowe...
Ładuję informacje dodatkowe...
miesiąc I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
średnia temperatura powietrza w °C - - - 15 25 28 28 28 24 19 - -
średnia temperatura wody w °C - - - 10 17 20 23 24 23 18 - -

 

Szybki kontakt