15 lat Ecco Holiday Bezpieczne wakacje
  

Nasze biura rezerwacja_online infolinia 804 289 220 Całkowity koszt połączenia wg stawki operatora

Ecco Classic
2*

Santa Marina Studios

Opis w przygotowaniu

Parametry oferty
Miasto wylotu:
Data wylotu:
Długość pobytu:
Wyżywienie:
Pokój:
Ilość dorosłych:
Ilość dzieci:
Wiek 1-go dziecka:
Wiek 2-go dziecka:
Wiek 3-go dziecka:
Cena do
bez limitu
Sortowanie:

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą wyjazdu do tego hotelu, prosimy o kontakt z Infolinią Ecco Holiday. Przygotujemy dla Państwa indywidualną propozycję, dopasowaną do Państwa potrzeb i wymogów.

WYPOSAŻENIE HOTELU

Brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

POKOJE


Informujemy, że wskazane w ofercie godziny funkcjonowania poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej (np. godziny serwowania posiłków, otwarcia basenu) mogą ulegać niewielkim zmianom. Zmiany te mogą być powodowane okolicznościami, za które odpowiedzialności nie ponosi, ani hotel, ani organizator turystyki, w tym m. in. sezonowością, warunkami pogodowymi, prośbami Gości lub zdarzeniami o charakterze siły wyższej. Odpłatność za dodatkowe świadczenia (sejf, leżaki, ręczniki plażowe, itp.) regulowana jest bezpośrednio w hotelu zgodnie z obowiązującym cennikiem i może ulegać zmianie w zależności od sezonu.

Na miejscu wakacji otrzymają Państwo ofertę wycieczek fakultatywnych, z których można będzie skorzystać dokonując rezerwacji u naszego przedstawiciela. Poniżej przedstawiamy przykładowe programy najbardziej popularnych wycieczek. Zwracamy uwagę, że wycieczki mogą się nie odbyć w przypadku zbyt małej liczby chętnych lub gdy wystąpią warunki ograniczające ich realizację, a programy wycieczek i ich ceny mogą się nieco różnić od przedstawionych poniżej. Szczegółowa oferta zostanie Państwu przedstawiona przez naszych przedstawicieli. Organizatorem wycieczek fakultatywnych są lokalni agenci w miejscu wakacyjnym.


BODRUM (1 dzień - bez lunchu)

Podczas wakacji na Kos nadarza się wspaniała okazja odwiedzenia innego kraju, a nawet kontynentu. Rejs promem do tureckiego Bodrum (Azja Mniejsza) trwa około godziny. To urocze miasto jest malowniczo położone na zboczach wzgórz przy niewielkiej zatoce. Niewątpliwą atrakcję stanowi wizyta w ruinach Mauzoleum zaliczanym niegdyś do siedmiu cudów świata oraz w antycznym teatrze wybudowanym przez Mauzolosa. Malowniczym elementem tutejszego krajobrazu są zabytkowe wiatraki. Podczas pobytu w Turcji nie można pominąć straganów z pamiątkami i małych sklepików, w których uśmiechnięci i życzliwi sprzedawcy oferują orientalne specjały. Nie zapomnijmy o targowaniu się!
Dodatkowo płatne: wstęp do mauzoleum - 4 EUR/os.
Ważne: Na wycieczkę do Turcji konieczne jest posiadanie ważnego paszportu.

Obsługa:

podczas wycieczki zapewniamy polskiego pilota.

Ceny w sezonie letnim:

Dorosły: 41EUR

Dziecko: 21EUR


CAICO CRUISE

Rejs rozpoczyna się w porcie na wyspie Kos, skąd tradycyjna drewniana łódź kaiki płynie w kierunku wyspy Pserimos. Postój w zatoczce Krevatia, gdzie będzie okazja popływać w otwartym morzu. Kolejny przystanek to wyspa Kalymnos, gdzie w greckiej tawernie serwowany jest obiad. Ostatni etap to ponownie wyspa Pserimos. Z powrotem łódź zmienia trasę zatrzymując się przy wyspie w innych miejscach. Podczas postoju można zejść na plażę, opalać się i zażywać morskich kąpieli. Powrót na wyspę Kos planowany jest wczesnym wieczorem. Prosimy zabrać stroje kąpielowe.

Obsługa:

podczas wycieczki nie zapewniamy polskiego pilota. Lokalny organizator wycieczki zapewnia angielskojęzyczną obsługę.

Ceny w sezonie letnim:

Dorosły: 36EUR

Dziecko: 18EUR


KOS - CITY TOUR (bez lunchu)

Podczas wycieczki można zobaczyć największą atrakcję Kos, którą jest Asklepion - starożytna świątynia kultu boga Asklepiosa. Ponadto w programie drzewo Hipokratesa, rozłożysty platan uznawany za najstarsze drzewo w Europie, pod którym według tradycji wykładał słynny twórca medycyny. Obok znajduje się średniowieczny zamek joannitów, z którego rozpościera się piękny widok na port i pojawiające się w oddali wybrzeże Turcji. Później czas wolny w zbytkowym śródmieściu.
Dodatkowo płatne: wstęp do Asklepionu - 4 EUR/dorośli, 2 EUR/dzieci

Obsługa:

podczas wycieczki zapewniamy polskiego pilota.

Ceny w sezonie letnim:

Dorosły: 18EUR

Dziecko: 9EUR


NISSYROS (bez lunchu)

Niewielka wyspa Nissyros w czasach antycznych słynęła z łaźni termalnych (siarkowych), które Włosi wykorzystywali jeszcze w czasach nowożytnych. Z hotelu wycieczka wyrusza autobusem do Kardameny, a następnie promem na wyspę Nissyros. Dalej jazda malowniczą drogą pośród egzotycznej roślinności do kaldery z dziesięcioma kraterami. Zwiedzanie największego z nich, krateru Stefanosa. Z góry podziwiać można wspaniałe widoki na sąsiednie wyspy. Po zejściu do krateru z pewnością będzie można poczuć opary siarki. Po południu czas na spacer uliczkami idyllicznej miejscowości portowej Mandraki i zwiedzanie kaplicy przy klasztorze Panagia Spiliani.

Obsługa:

podczas wycieczki zapewniamy polskiego pilota.

Ceny w sezonie letnim:

Dorosły: 36EUR

Dziecko: 18EUR


PARK WODNY LIDO

Lido oznacza słońce, wodę i wspaniałą zabawę. Ten nowo powstały park wodny należy do największych w Grecji i stanowi prawdziwą atrakcję wyspy Kos. Wycieczka jest skierowana do dzieci i wszystkich, którzy lubią zabawę w wodzie. Od 11.00 do 16.00 można wesoło spędzić czas na wodnej zabawie w słońcu korzystając ze wszystkich atrakcji i udogodnień kompleksu. Kompetentna i doświadczona obsługa czuwa nad bezpieczeństwem amatorów wodnych szaleństw. Wypoczywając w subtropikalnych ogrodach można spróbować lokalnych specjałów w tutejszym snack barze i ugasić pragnienie w cieniu palm.
Cena wycieczki zawiera przejazd i wstęp do parku. Lunch i napoje płatne na miejscu.

Obsługa:

podczas wycieczki nie zapewniamy polskiego pilota. Wycieczka samodzielna.

Ceny w sezonie letnim:

Dorosły: 25EUR

Dziecko: 18EUR


WIECZÓR GRECKI

To doskonała okazja by przekonać się o gościnności mieszkańców wyspy i poznać tradycyjne tańce. Wieczór folklorystyczny przy tradycyjnych potrawach i lokalnym winie odbywa się w gustownie urządzonej restauracji wypełnionej gorącą atmosferą greckiej zabawy i muzyki. Popis tancerzy w strojach ludowych i wspólna zabawa są gwarancją niezapomnianych wrażeń. Warto spróbować swoich sił i nauczyć się kilku kroków ludowego tańca.

Obsługa:

podczas wycieczki nie zapewniamy polskiego pilota. Lokalny organizator wycieczki zapewnia angielskojęzyczną obsługę.

Ceny w sezonie letnim:

Dorosły: 38EUR

Dziecko: 19EUR


WOKÓŁ WYSPY KOS

Całodzienną wycieczkę rozpoczyna zwiedzanie największej atrakcji Kos, Asklepionu - pozostałości po starożytnej świątyni kultu boga Asklepiosa. Następnie przejazd do uroczej wioski Zia i spacer wśród licznych stoisk z przyprawami. Trasa wycieczki prowadzi przez miejscowości Pyli i Kardamena do malowniczo położonego na wzgórzu Kefalos. Następnie powrót na wybrzeże do zatoki Kamari i lunch w pięknie położonej restauracji. Droga powrotna do hotelu wiedzie przez Antimachię i Mastichari.
Dodatkowo płatne: lunch oraz wstęp do Asklepionu - 4 EUR/dorośli, 2 EUR/dzieci

Obsługa:

podczas wycieczki zapewniamy polskiego pilota.

Ceny w sezonie letnim:

Dorosły: 41EUR

Dziecko: 20EUR

Ładuję informacje dodatkowe...
Ładuję informacje dodatkowe...
miesiąc I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
średnia temperatura powietrza w °C - - - 19 24 28 32 32 28 23 - -
średnia temperatura wody w °C - - - 18 21 24 27 28 27 25 - -
Szybki kontakt