15 lat Ecco Holiday Bezpieczne wakacje
  

Nasze biura rezerwacja_online infolinia 804 289 220 Całkowity koszt połączenia wg stawki operatora

Riwiera Turecka last minute

Riwiera Turecka
Zmień
 
wyszukiwanie zaawansowane »
Wybierz

Opis regionu

Riwiera Turecka to miejsce, gdzie góry stykają się z morzem tworząc niezwykle malownicze pejzaże. Łagodny klimat przez cały rok, wspaniałe plaże i różnorodność krajobrazu tworzą idealne miejsce letniego wypoczynku....

Największy turecki kurort nad Morzem Śródziemnym – Alanya – nazywana
często sercem Riwiery Tureckiej, rozciąga się wzdłuż wybrzeża, z głęboko wnikającym w morze półwyspem, na którym znajduje się symbol miasta - XIII-wieczna forteca z czerwoną wieżą. Z miejskiego portu można wyruszyć
na rejs wzdłuż wybrzeża kryjącego
wiele jaskiń i grot. Długie, szerokie, piaszczysto-żwirowe plaże sprzyjają wypoczynkowi i uprawianiu sportów. Najbardziej znaną jest piękna plaża Kleopatry, na której według legendy odbywały się spotkania egipskiej królowej z Markiem Antoniuszem. Alanya stanowi także idealną bazę wypadową na wycieczki, to raj dla amatorów aktywnego wypoczynku oraz błogiego plażowania. Miasto oferuje także doskonałą rozrywkę w postaci licznych klubów, dyskotek i barów zapewniających zabawę do białego rana. Drugą większą miejscowością na Riwierze jest Side, znane przede wszystkim z pozostałości świątyni Ateny i Apollina pochodzących z II w. oraz innych, położonych w centrum, cennych zabytków architektury. Znajduje się tu także wiele luksusowych hoteli, które
cieszą się dużą popularnością wśród turystów, a turkusowe morze i szerokie, piaszczyste plaże to główne atuty tego miejsca. Kolejną cenioną miejscowością jest Belek - golfowa stolica Turcji. Świetnie utrzymane pola golfowe i pięciogwiazdkowe hotele najwyższej klasy, przyciągają tu rzesze najbardziej wymagających turystów z całego świata.

czytaj więcej >>

 

Na miejscu wakacji otrzymają Państwo ofertę wycieczek fakultatywnych, z których można będzie skorzystać dokonując rezerwacji u naszego przedstawiciela. Poniżej przedstawiamy przykładowe programy najbardziej popularnych wycieczek. Zwracamy uwagę, że wycieczki mogą się nie odbyć w przypadku zbyt małej liczby chętnych lub gdy wystąpią warunki ograniczające ich realizację, a programy wycieczek i ich ceny mogą się nieco różnić od przedstawionych poniżej. Szczegółowa oferta zostanie Państwu przedstawiona przez naszych przedstawicieli. Organizatorem wycieczek fakultatywnych są lokalni agenci w miejscu wakacyjnym.


ALANYA BOAT

Uczestnicy wycieczki zostają przewiezieni z hotelu do portu, skąd łódź odpływa na oglądanie malowniczych jaskiń o działających na wyobraźnię nazwach takich jak: Jaskinia Piratów, Jaskinia Kochanków czy Jaskinia Fosforyzująca (statek przepływa obok nich). W trakcie rejsu zobaczyć można również wzgórze Kale od strony morza, Czerwoną Wieżę oraz stocznię. W okolicach Konakli przewidziany jest lunch na pokładzie. Po południu dalszy rejs z powrotem do Alanyi. Po drodze postoje w dogodnych miejscach na kąpiel w krystalicznie czystym morzu. Podczas rejsu załoga prowadzi animacje przy dźwiękach muzyki. Górny pokład przygotowany jest do kąpieli słonecznych. Powrót do Alanyi przewidziany jest ok. 17.00. Lunch i napoje w cenie.
Dzieci do 6 lat: bezpłatnie

Obsługa:

podczas wycieczki nie zapewniamy polskiego pilota.

Ceny w sezonie letnim:

Dorosły: 37EUR

Dziecko: 19EUR


ALANYA CITY TOUR

Wycieczka pozwala zaopatrzyć się w tradycyjne pamiątki i towary, z których słynie Turcja. Po wyjeździe z hotelu krótki postój w punkcie widokowym Seyir i dalsza jazda do dzielnicy handlowej. Wśród odwiedzanych miejsc znajduje się magazyn z wyrobami skórzanymi, sklep z tekstyliami i galeria złotnicza. Po zakupach ok. pół godziny czasu wolnego w porcie w Alanyi.

Obsługa:

podczas wycieczki zapewniamy polskiego pilota.


JEEP SAFARI

Całodzienny wyjazd jeepami w góry Taurus to, oprócz odrobiny niecodziennej przygody i przepięknych krajobrazów, doskonała okazja poznania tureckich realiów z dala od turystycznych miejsc. Podczas wycieczki przez górskie krajobrazy zwiedzanie wiejskiego meczetu i postój w magicznym miejscu piknikowym Dimcay. Lunch w knajpce położonej na pływających platformach na rzece Dimcay, w której można zażyć orzeźwiającej kąpieli. Trasa przejazdu jeepów jest bardzo zróżnicowana, można się więc przygotować zarówno na spokojną jazdę po utwardzonej drodze, jak i na szaleństwo, kurz i pył. Jeepy prowadzą doświadczeni kierowcy przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Dzięki temu wycieczka stanowi atrakcję dla osób w każdym wieku.
Dzieci do 6 lat: bezpłatnie

Obsługa:

podczas wycieczki nie zapewniamy polskiego pilota.

Ceny w sezonie letnim:

Dorosły: 39EUR

Dziecko: 20EUR


KAPADOCJA (2 dni)

 

 

Kapadocja należy do najwspanialszych wytworów sił Natury. Wielkie skalne grzyby, stożki, kominy i piramidy tworzą iście księżycowy krajobraz. Skały mają barwę czerwieni, złota, szarości i różnych odcieni zieleni. Główną atrakcją wycieczki jest zwiedzanie kolebki chrzescijaństwa na terenie Anatolii - Göreme, z pięknie zachowanymi freskami w skalnych kościołach. W skałach wykuto blisko 300 kościołów i pustelni, które kiedyś służyły mieszkającym w okolicach wiernym. Cała dolina Göreme to jedno wielkie muzeum, w którym niektóre eksponaty liczą sobie tysiąc lat. Można godzinami wędrować od jednego skalnego kościoła do drugiego, by podziwiać kunszt budowniczych oraz wspaniałe freski. Inną atrakcją Kapadocji są podziemne miasta, które do dziś pozostają tajemnicą dla naukowców. Nie wiadomo jakimi narzędziami wydrążono piętra podziemi, gdzie wywożono gruz, w jaki sposób zbudowano doskonały system wentylacyjny - szyby sięgają 80 metrów głębokości. Ponadto w programie jedno z największych podziemnych miast w Kapadocji - Kaymakli oraz unikalne powulkaniczne krajobrazy z Czarodziejskimi Kominami i ostańcami o fantazyjnych kształtach w Dolinie Wyobraźni. Następnie pokaz wyrobu tradycyjnego tureckiego rękodzieła, czyli wyplatanych miesiącami przez miejscowe kobiety dywanów o misternych wzorach i przepięknych barwach. Po drodze zwiedzanie Muzeum Mevlany w Konyi oraz Karawansaraju Sultanhani (z zewnątrz).
W cenie wycieczki: pierwszego dnia śniadanie, lunch i kolacja; drugiego dnia śniadanie, lunch i kolacja.
Dzieci do 6 lat: bezpłatnie

Obsługa:

podczas wycieczki zapewniamy polskiego pilota.

Ceny w sezonie letnim:

Dorosły: 129EUR

Dziecko: 65EUR


ŁAŹNIA TURECKA

W czasie pobytu w Alanyi warto zakosztować relaksu w prawdziwej tureckiej łaźni. Przyjemne zarówno dla ciała, jak i dla ducha zabiegi obejmują peeling specjalną rękawicą, tradycyjny turecki masaż w pianie mydlanej, dwie sauny: parowa i aromatyzująca. Na zakończenie 20 minut masażu olejkami w wykonaniu profesjonalnego masażysty.
Dzieci do 6 lat: bezpłatnie

Obsługa:

podczas wycieczki nie zapewniamy polskiego pilota.

Ceny w sezonie letnim:

Dorosły: 25EUR

Dziecko: 13EUR


NOC TURECKA

Impreza odbywa sie w zabytkowym karawanseraju o nazwie Ali Han, oddalonym o około pół godziny jazdy od Alanyi. Budowle te służyły za schronienie karawanom przemierzającym jedwabny szlak oraz szlak przypraw z Dalekiego Wschodu do krajów Europy. Karawanseraje oprócz funkcji noclegowej, spełniały także cele obronne. Stawiano je co 40 kilometrów, gdyż tyle wynosił dystans jaki był w stanie przebyć w ciągu dnia obładowany wielbłąd. Spotkanie z turecką kulturą rozpoczyna wejście do głównej sali (wystrój stylizowany na pałac sułtański z okresu imperium osmańskiego), gdzie obsługa wskazuje przygotowane dla uczestników miejsca. Następnie czas na kolację, która w formie szwedzkiego stołu serwowana jest przed wejściem do sali. Napoje bezalkoholowe oraz lokalne alkohole (piwo, wino, raki) podawane są w bez ograniczeń. Podczas występów można podziwiać folklor z wszystkich siedmiu regionów geograficznych Turcji. W programie tańce ze śpiewem i najważniejsze elementy życia obrzędowego - zaloty, przygotowania do ślubu i tradycyjne wesele. Następnie słynny turecki taniec brzucha, w którym oprócz tancerek swój kunszt prezentuje ucharakteryzowany na kobietę tancerz. Do zabawy i wspólnego wykonania tańca na scenie zapraszani są także zgromadzeni na sali goście. W progranie ponadto występ wirującego derwisza przy odpowiedniej muzyce i oprawie świetlnej. Wieczór kończy pokaz tańca kaukaskiego.
Dzieci do 6 lat: bezpłatnie

Obsługa:

podczas wycieczki zapewniamy polskiego pilota.

Ceny w sezonie letnim:

Dorosły: 45EUR

Dziecko: 23EUR


PAMUKKALE

 

 

Trasa wycieczki prowadzi przez malowniczy łańcuch gór Taurus do wioski Pamukkale, słynącej z unikalnych, śnieżnobiałych wapiennych tarasów, powstałych w wyniku działalności gorących źródeł. Pamukkale i Hierapolis należą do najstarszych miejscowości uzdrowiskowych na świecie, a występujące tu wody termalne od wieków słyną z właściwości leczniczych i upiększających. Z tego względu odwiedzała to miejsce piękna królowa Kleopatra. Lecznicze źródła ciepłej, nasyconej solami wapnia wody spływające po zboczach utworzyły przybierające różne fantazyjne kształty, olśniewająco białe, wapienne tarasy. W ten sposób powstał zadziwiający i unikalny krajobraz. W II w. p.n.e. na wapiennym tarasie wybudowano Hierapolis, "święte miasto", z przepięknym amfiteatrem i termami, a także z największą na Półwyspie Anatolijskim, zachowaną do dzisiaj nekropolią liczącą ponad 120 grobowców. Postój w Denizli z pokazem wyrobu tradycyjnego tureckiego rękodzieła - wyplatanych węzeł po węźle przez miejscowe kobiety dywanów o misternych wzorach. Zwiedzanie starożytnego Nekropolis oraz pozostałości Hierapolis. Następnie czas na największą atrakcję - brodzenie w wapiennych trawertynach. Chętni mogą wykąpać się w Basenie Kleopatry z bogatą w magnez i wapń wodą ze źródła tworzącego tarasy.
Dzieci do 6 lat: bezpłatnie

W cenę wliczone śniadanie.

Obsługa:

podczas wycieczki zapewniamy polskiego pilota.

Ceny w sezonie letnim:

Dorosły: 65EUR

Dziecko: 33EUR


RAFTING

Szalony, 12-kilometrowy spływ górską rzeką w dziesięcioosobowych pontonach odbywa się w przepięknej okolicy na terenie parku krajobrazowego. Każdy z uczestników dostaje kapok, kask oraz wiosło (w chłodniejsze dni także pianki nurkowe). Jeszcze przed rozpoczęciem spływu grupa udaje się na most, z którego można zrobić ciekawe fotografie. Po przejściu w bród na drugą stronę rzeki można zobaczyć drugi, zabytkowy most rzymski z II wieku. Chętni mogą tam skoczyć do rzeki z sześciometrowej skały. Po wejściu do pontonów rozpoczyna się spływ. Na każdym pontonie znajduje się instruktor-sternik, który czuwa nad bezpieczeństwem grupy. Przebieg spływu zależy od temperamentu załogi - można zabawiać się w bitwy wodne albo w skupieniu wiosłować unikając dodatkowych dawek adrenaliny. W połowie spływu przewidziany jest przystanek na piaszczystej wysepce i zabawy animacyjne z wiosłami. Można także w miejscach wskazanych przez instruktora spróbować body raftingu - czyli wskoczyć do rzeki i poddać się jej nurtowi. Jest to całkowicie bezpieczne, gdyż kamizelka zapewnia należytą ochronę i wyporność. Po przepłynięciu dwóch trzecich dystansu lunch na brzegu rzeki. Po posiłku pozostaje już tylko niewielki odcinek rzeki do przebycia. Po zakończeniu spływu w drodze powrotnej postój na początku Kanionu Köprülü, gdzie można kupić zdjęcia i filmy wykonane przez organizatorów podczas naszych zmagań z bystrym żywiołem.
Dzieci od 0 - 6 lat: bezpłatnie

Obsługa:

podczas wycieczki nie zapewniamy polskiego pilota.

Ceny w sezonie letnim:

Dorosły: 35EUR

Dziecko: 18EUR


ZIELONY KANION

185 metrów plasuje zaporę wodną Oymapinar wśród największych obiektów tego typu na świecie. Spiętrzone masy wody tworzą długi zalew otoczony stromymi stokami górskimi. Zalew ten jest jednym z nielicznych w Turcji, na którym dopuszczono żeglugę turystyczną. Ścisłe koncesjonowanie dostępu do akwenu pozwala utrzymać jego wody i otoczenie w nienagannej czystości. Do kanionu dojazd autokarem, później przesiadka na statek i rejs, podczas którego zobaczyć można wiele urokliwych zakątków. Możliwość kąpieli w krystalicznie czystej wodzie. Później przewidziany jest lunch w restauracji znajdującej się nad brzegiem jeziora. W drodze powrotnej postój przy zaporze z możliwością wykonania pamiątkowych zdjęć oraz wizyta na bazarze w Manavgacie i zwiedzanie meczetu z czterema minaretami.
Dzieci do 6 lat: bezpłatnie

Obsługa:

podczas wycieczki nie zapewniamy polskiego pilota.

Ceny w sezonie letnim:

Dorosły: 55EUR

Dziecko: 27EUR

Some items zamiast ceny

WALUTA I ORIENTACYJNE CENY
Lira Turecka TRY, 1 TRY = 1.45 PLN (wg kursu NBP z czerwca 2014). Przykładowe ceny: obiad w restauracji z butelką wina 20 - 35 EUR, butelka wody (1 litr) - ok. 0.40 EUR, piwo w pubie - ok. 3 EUR, dwa leżaki i parasol na plaży - 3 EUR. Płatności w sklepach i restauracjach można dokonywać zarówno w EUR i w USD, nie ma też problemu z wymianą na liry obu walut.

KLIMAT / KIEDY JECHAĆ
Turcja to słoneczny kraj, sezon wypoczynkowy rozpoczyna się w kwietniu, a kończy na przełomie września i października. Wiosną i jesienią panuje pogoda wymarzona do zwiedzania starożytnych zabytków i przepięknych krajobrazów ukrytych w głębi kraju. Maj, czerwiec i wrzesień to najlepsze miesiące do zwiedzania. Osobom ceniącym gorące lato, przesycone słońcem plaże i ciepłe morze, polecamy wyjazd w ciągu całego sezonu letniego. Lata są bardzo wilgotne, dlatego należy pamiętać o piciu dużej ilości płynów szczególnie podczas pobytu w lipcu i sierpniu.

JĘZYK
Obowiązuje język turecki. W miejscowościach turystycznych nie ma problemów w porozumiewaniu się również po angielsku, niemiecku, a nawet rosyjsku.

CZAS
Pomiędzy Turcją a Polską jest godzina różnicy, godz. 12.00 w Polsce = godz. 13.00 w Turcji.

KUCHNIA / SMAKOWITOŚCI
Turecka kuchnia pełna jest aromatycznych przypraw kuszących podniebienie. Najsłynniejszą potrawą turecką jest dobrze znany kebab (doner), podawany tu na tysiące sposobów. Warte skosztowania są również inne typowe dania np.: kofte - pulpeciki z siekanego mięsa, gozleme - turecki naleśnik przekładany serem owczym, ziemniakami lub mięsem, sigara borek - rurki z ciasta francuskiego z białym serem. Bardzo smaczna jest także turecka pizza. Ze słodyczy polecamy przede wszystkim tureckie chałwy, np. pismaniye, wyglądającą jak motek bawełny o smaku waty cukrowej, a także lokum, czyli bardzo słodkie tureckie galaretki. Ponadto Turcja słynie z suszonych daktyli, pistacji, orzechów - zarówno osobno, jak i zatopionych w słodkiej chałwie lub innych polewach czy posypkach. Najbardziej znanym napojem alkoholowym jest raki - wódka z winogron destylowana z ziarnami anyżu. Doskonałe są również wina tureckie, nie sposób odmówić sobie również kawy po turecku - ponoć najlepszej kawy na świecie. Również świeże i dojrzewające w słońcu owoce przyciągają spragnionych turystów, na niemal każdej ulicy można zakupić świeżo wyciskany sok z granatów lub pomarańczy.

PAMIĄTKI
W dziesiątkach sklepów i sklepików na bazarach sprzedawcy prześcigają się w zachwalaniu swego towaru. Oszałamiają zapachy przypraw, kolory tkanin i przepych biżuterii. W atmosferze orientalnego targu odbywa się spektakl przebierania i targowania się do uzyskania zadowalającej ceny. Szczególną atrakcję stanowią kolorowe, ręcznie tkane dywany. Najczęściej kupowane są wyroby skórzane: torby, buty, ubranie oraz biżuteria oraz różnokolorowe szale. Pamiątką - smakołykiem jest smaczny miód piniowy. Jedną z najpopularniejszych pamiątek jest tzw. oko proroka w postaci zawieszki czy breloczka, które podobno chroni przed złym spojrzeniem i ludzką zawiścią.

TRANSPORT I KOMUNIKACJA
Bardzo dobrze rozwinięta sieć połączeń autobusowych pozwala dostać się w każde miejsce Turcji w miarę szybko i wygodnie. Autobusy wyposażone są w klimatyzację, bezprzewodowy internet i ekrany do oglądania telewizji umieszczone w zagłówkach siedzeń. Cena biletu obejmuje napoje roznoszone przez stewardów. W obrębie regionów turystycznych poruszać się można dolmuszami, czyli kilkuosobowymi, tanimi busami, które kursują z dużą częstotliwością i zatrzymują się w dowolnym miejscu na żądanie pasażera. Również samodzielne zwiedzanie wynajętym samochodem pozwala dowolnie wybrać interesujące nas miejsca. Prosimy jednak uważać na dość duże zatłoczenie w rejonach turystycznych i brawurowy sposób jazdy tureckich kierowców.

WIZY
Przy wjeździe do Turcji jest wymagana wiza w cenie 20 USD lub 15 EUR od osoby.  Zakup wizy aktualnie możliwy jest tylko za pośrednictwem systemu E-visa (https://www.evisa.gov.tr) - płatność tylko kartą kredytową. Wiza wydawana jest na okres 180 dni i jest wizą wielokrotnego przekraczania granicy. Łączny czas pobytu w Turcji w trakcie jednej wizyty nie może przekraczać 90 dni. Paszport  musi być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty końca ważności wizy.
Istnieje możliwość wykupienia e-wizy za pośrednictwem biura Ecco Holiday w cenie 110 PLN brutto / osobę.

ALANYA
Największy turecki kurort nad Morzem Śródziemnym rozciąga się wzdłuż wybrzeża, z głęboko wnikającym w morze półwyspem, na którym znajduje się symbol miasta - XIII-wieczna forteca z czerwoną wieżą. Długie, szerokie, piaszczysto-żwirowe plaże sprzyjają wypoczynkowi i uprawianiu sportów wodnych. Z miejskiego portu można wyruszyć na rejs wzdłuż wybrzeża kryjącego wiele jaskiń i grot: Grotę Panien, Grotę Zakochanych, Grotę Piratów, Jaskinię Fosforyzującą. Spacer po przepięknej promenadzie, kolacja w jednej z licznych tawern i widok zachodzącego za horyzont słońca oglądany ze szczytu wzgórza na półwyspie Alanya - to niewątpliwie przyjemności wieczoru. Liczne dyskoteki, puby, bary i kluby nocne oraz muzyka na żywo pod Czerwoną Wieżą zapewnią zabawę do białego rana.

KONAKLI
Konakli to spokojny fragment wybrzeża Riwiery Tureckiej, położony zaledwie kilkanaście kilometrów od Alanyi. Dobrze funkcjonująca komunikacja (dolmusze) sprawia, że odpoczywając w Konakli można z łatwością korzystać ze wszystkich uroków Alanyi.

KESTEL
Malownicza miejscowość wypoczynkowa położona 5 km od centrum sławnego kurortu Alanya. Górskie krajobrazy, plaża i spokojnie wody Morza Śródziemnego - to główne atrakcje regionu. Miasteczko stanowi atrakcyjne miejsce wakacyjnego wypoczynku ze względu na dobrą bazę hotelową, okoliczne zabytki, sieć sklepów, dyskotek i innych miejsc turystycznych rozrywek.

AVSALLAR
Avsallar to miejscowość wypoczynkowa z piaszczystymi plażami o drobnymi piasku. W ostatnim czasie powstało tu wiele dużych kompleksów hotelowych i rozwinęła się infrastruktura turystyczna z licznymi sklepami i restauracjami. Jednak nadal istnieją tu rozlegle połacie zielonych lasów, gdzie można wypoczywać w otoczeniu śródziemnomorskiej przyrody. Avsallar posiada bardzo dobre połączenia z Alanyą i Antalyą, gdzie znajduje się port lotniczy. Przez miejscowość przepływa malownicza rzeka Alara. Na jej brzegu znajduje się wspaniale zachowany karawanseraj pochodzący z XII wieku.

OKURCALAR
Niewielka miejscowość turystyczna położona 40 km na zachód od znanego kurortu Alanya. Znajduje się tu wiele luksusowych hoteli, które cieszą się dużą popularnością wśród turystów. Turkusowe morze, szeroka plaża i zarys gór w oddali to atuty tego miejsca. Nadmorska miejscowość posiada bardzo dobre połączenie drogowe z Alanyą i innymi kurortami na Riwierze Tureckiej, dzięki położeniu przy biegnącej wzdłuż wybrzeża trasie szybkiego ruchu.

SIDE
Miejscowość znana jest przede wszystkim z pozostałości świątyni Ateny i Apollina pochodzących z II w. oraz innych, położonych w centrum, cennych zabytków architektury. Znajduje się tu także wiele luksusowych hoteli, które cieszą się dużą popularnością wśród turystów, a turkusowe morze i szerokie, piaszczyste plaże to główne atuty tego miejsca.

BELEK
Belek to golfowa stolica Turcji. Świetnie utrzymane pola golfowe i pięciogwiazdkowe hotele najwyższej klasy, przyciągają tu rzesze najbardziej wymagających turystów z całego świata.

WAŻNE INFORMACJE
Rytm życia wyznacza religia, która nakazuje muzułmanom o określonych godzinach modlić się gdziekolwiek się znajdują. Turcy są niezwykle wrażliwi na obce zwyczaje, radzimy powstrzymać się od publicznego okazywania uczuć, uszanować miejsca religijne poprzez właściwy strój oraz wykazać szczególny dystans wobec Turczynek.

 

Przy wjeździe do Turcji jest wymagana wiza w cenie 20 USD lub 15 EUR od osoby.  Zakup wizy aktualnie możliwy jest tylko za pośrednictwem systemu E-visa (https://www.evisa.gov.tr) - płatność tylko kartą kredytową. Wiza wydawana jest na okres 180 dni i jest wizą wielokrotnego przekraczania granicy. Łączny czas pobytu w Turcji w trakcie jednej wizyty nie może przekraczać 90 dni. Paszport  musi być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty końca ważności wizy. 
Istnieje możliwość wykupienia e-wizy za pośrednictwem biura Ecco Holiday w cenie 110 PLN brutto/osobę.

miesiąc I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
średnia temperatura powietrza w °C 14 15 18 21 25 30 33 33 31 28 21 20
średnia temperatura wody w °C 16 16 16 17 20 23 25 25 26 23 20 18
Szybki kontakt