Moje Wielkie Polskie Ferie w hotelach Arche

Ferie w hotelach Arche to coś więcej niż nocleg, to okazja na spędzenie czasu w rodzinnej atmosferze i korzystaniu z wielu atrakcji. Sprawdź plan na ferie w unikatowych obiektach Arche.

Cukrownia Żnin Pałac i Folwark Łochów Zamek Janów Podlaski

Dawna fabryka cukru, niegdyś w ruinie została uratowana przez sieć Arche, która zauważyła potencjał w tym budynku. Stworzony został tutaj kompleks konferencyjno-wypoczynkowy z klimatycznymi postindustrialnymi wnętrzami. Podczas ferii będzie można poznać bliżej historię obiektu odkrywając go z przewodnikiem, który zdradzi tajniki produkcji cukru. Zaplanowane są również warsztaty kulinarne, seanse filmowe, a na rozgrzanie sauna. Wieczorami cukrownia zapraszać będzie na klimatyczne ogniska. Skorzystać można z parku wodnego ze zjeżdżalniami oraz sali zabaw. W obiekcie znajduje się pierwsza w Polsce zjeżdżalnia wewnątrz hotelu, prowadzi ona z 4 piętra na sam dół to aż 28-metrów! Dorosłych zachęcamy do zapoznania się z ofertą SPA oraz własnego browaru cukrowni w Żninie. Jesteśmy przekonani, że będzie to wyjątkowy pobyt!


cena pakietu:
1470
Sprawdź oferty »
Cukrownia Żnin Cukrownia Żnin Cukrownia Żnin Cukrownia Żnin Cukrownia Żnin

Idealny wybór dla osób mieszkających w stolicy, wystarczy pokonać 70 km by przenieść się do jednego z największych polskich parków krajobrazowych nad rzeką Bug. Ferie to czas zabawy dla dzieci i to właśnie zapewnia Pałac i Folwark w Łochowie. Jako, że obiekt posiada własne mini zoo, to najmłodsi będą mogli karmić zwierzęta. Będą owce, kozy, kucyk szetlandzki, a nawet krówka prosto ze Szkocji. Nadmiar energii można spalić w małpim gaju (dzieci 2-6 lat), na zajęciach sportowych, na zabawach w basenie lub podczas licznych animacji. Nie zapomniano również o zabawach na śniegu, będzie można wypożyczyć sanki oraz jabłuszko! Na spacer polecamy udać się bajkową aleją, a wieczorem, na dobranoc, zaplanowane jest zimowe kino.


cena pakietu:
1458
Sprawdź oferty »
Pałac i Folwark Łochów Pałac i Folwark Łochów Pałac i Folwark Łochów Pałac i Folwark Łochów Pałac i Folwark Łochów

Zamek w Janowie Podlaskim był świadkiem burzliwej historii Polski, zapomniany w latach 90., teraz odrestaurowany przez sieć hoteli Arche zapraszamy na ferie zimowe! Jedną z atrakcji, które zostały przygotowane jest przejazd bryczką lub powozem – tu będzie się bawić cała rodzina. Po atrakcjach na zewnątrz można umówić się na “rodzinne łamanie głowy”, czyli seans z grami planszowymi w murach zamku. Ciekawscy udadzą się na zwiedzanie z przewodnikiem, gdzie dowiedzą się o skrywanych przez zamek sekretach, a nawet o jednym duchu! Kolejną atrakcją będzie poznanie przez dzieciaki pracy kucharza i kelnera, co pozwoli odkryć co dzieje się za zamkniętymi drzwiami kuchni. Nie zabraknie bajek, które będą wyświetlane w zamkowym kinie oraz klimatycznych wieczorów przy ognisku z kiełbaskami. Dorośli mogą skorzystać z zabiegów SPA słynnej Dr. Ireny Eris!


cena pakietu:
1397
Sprawdź oferty »
Zamek Janów Podlaski Zamek Janów Podlaski Zamek Janów Podlaski Zamek Janów Podlaski Zamek Janów Podlaski