15 lat Ecco Holiday Bezpieczne wakacje
  

Nasze biura rezerwacja_online infolinia 804 289 220 Całkowity koszt połączenia wg stawki operatora

Oferta

 

Klasyka wypoczynku

to typowe wakacyjne wyjazdy w region Basenu Morza Śródziemnego, najczęściej do Grecji, Hiszpanii i Bułgarii. Zazwyczaj trwają 7 lub 14 dni i obejmują bezpośredni przelot, transfer do/z hotelu, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie, opiekę polskich przedstawicieli na miejscu. Do ofert tego typu wybierane są głównie hotele z infrastrukturą dostosowaną do potrzeb rodzin, a szczyt sezonu przypada na okres wakacyjny.

Wakacje szyte na miarę

to oferta bazująca na połączeniach tanimi liniami (np. Ryanair, Wizzair), dzięki którym możemy zaoferować różne długości pobytu, jak 3,4,5, 10 i więcej dni, niemal przez cały rok. W ramach pakietu oferujemy przelot, transfery, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie i na większości kierunków obecność polskich przedstawicieli, w zależności od sezonu. Wybór tego typu oferty pozwala na podróżowanie w indywidualny sposób, jednak jego organizacja pozostaje w rękach specjalistów.

City break

to kilkudniowy wyjazd, obejmujący najczęściej weekend. Na krótki urlop Ecco Holiday zaprasza między innymi do Czech, Wielkiej Brytanii, Grecji, Hiszpanii, na Łotwę i na Węgry. Połączenia realizowane są tanimi liniami lub liniami rejsowymi. Większość hoteli to obiekty 3* ze śniadaniami, będące odpowiednią bazą noclegową do zwiedzania.

Wyjazdy grupowe

to oferta skierowana do osób podróżujących w grupie przyjaciół, rodziny, czy też współpracowników. Organizujemy imprezy o profilu biznesowym, konferencyjnym, integracyjnym, a także programy zwiedzania i wypoczynku dla zorganizowanych grup, powyżej 10 osób. Mamy doświadczenie w projektowaniu indywidualnych programów tematycznych, dopasowanych do potrzeb i możliwości grupy.

Bilety lotnicze

posiadamy licencję Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Lotniczych (IATA) na sprzedaż biletów rejsowych. Nasi wyspecjalizowani kasjerzy IATA zajmują się wyszukiwaniem najkorzystniejszych połączeń, posiadają informacje na temat aktualnych promocji w liniach lotniczych, oferują atrakcyjne ceny dzięki taryfom touroperatorskim. Bilety można także samodzielnie wyszukać i zarezerwować na stronie internetowej.

Szybki kontakt