15 lat Ecco Holiday Bezpieczne wakacje
  

Nasze biura rezerwacja_online infolinia 804 289 220 Całkowity koszt połączenia wg stawki operatora

Nagrody i wyróżnienia

Po raz kolejny Ecco Holiday dołączyło do grona sponsorów w Mistrzostwach Polski Młodych Ekonomistów. Firma ufundowała nagrodę w postaci talonu wakacyjnego o wartości 2000 zł oraz przekazała pulę gadżetów. Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy.

Dowodem wysokiej jakości naszych usług są liczne wyróżnienia i nagrody:

W lutym 2011 roku Ecco Holiday znalazło się w prestiżowym gronie laureatów i uzyskało tytuł Jakość Roku 2010 w V edycji programu. Organizatorem konkursu jest katowicka agencja Public PR, wydawca Biznes Raportu, ukazującego się w Dzienniku Gazecie Prawnej wspierana merytorycznie przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacja SA, najstarszą polską instytucję państwową zajmującą się kwestiami związanymi z jakością w Polsce.

 

Ecco Holiday i Ecco Travel zostały wyróżnione oraz otrzymały dyplomy i statuetki III edycji konkursu Gepardy Biznesu za 2008 rok. Coroczne wyróżnienia przyznawane są dynamicznie rozwijającym się podmiotom gospodarczym działającym w Polsce.

W styczniu 2008 r. dołączyliśmy do elitarnego klubu Gazel Biznesu, znajdując się tym samym w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w 2007 r. Także w 2009 r. kapituła najpopularniejszych dzienników ekonomicznych grupy wydawniczej Bonnier, w tym "Puls Biznesu", przyznała nam tytuł Gazeli Biznesu 2008.

Co roku nagradzani jesteśmy "Malwą". Jest to wyróżnienie w Ogólnopolskim Rankingu Wyrobów i Usług, którego organizatorem jest Magazyn Gospodarczo-Kulturalno-Turystyczny. W rankingu o zajmowanym miejscu decydują wyłącznie kupony nadsyłane przez klientów oraz wyniki sprzedaży.

Otrzymaliśmy dyplom za owocną współpracę z Amadeus Polska Sp. z o. o. w roku 2006.

W 2005 r. wzięliśmy udział w "Rankingu Stu Najlepszych", uzyskując 66 miejsce wśród wszystkich firm Wielkopolski.

Otrzymaliśmy także wyróżnienie za największy produkt czarterowy z rynku polskiego 2005 r.

Dwukrotnie zostaliśmy wyróżnieni w konkursie Laur Klienta (w 2005 i w 2009 roku) w kategorii Biura Podróży, organizowanym przez "Przegląd Gospodarczy".

Wyróżnieni zostaliśmy także przez Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze S.A. za udział w V edycji programu "Latam z Katowic".

Współpracujemy z Fundacją Mam Marzenie, spełniając marzenia dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu.

Ecco Holiday otrzymało podziękowania za wsparcie "Mistrzostw Polski Młodych Ekonomistów".

Ecco Holiday otrzymało tytuł Dobroczyńcy Roku 2010!

Szybki kontakt