15 lat Ecco Holiday Bezpieczne wakacje
  

Nasze biura rezerwacja_online infolinia 804 289 220 Całkowity koszt połączenia wg stawki operatora

O nas

Ecco Holiday Sp. z o.o. jest touroperatorem wpisanym do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 286z. Od 2002 roku zajmujemy się organizacją wakacji zagranicznych na najpiękniejszych plażach między innymi Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Malty i Cypru. W naszej ofercie znaleźć można także propozycje na urlop w Polsce w ośrodkach położonych w górach i nad morzem. Pod marką Ecco Travel oferujemy programy objazdowe m.in. w Chinach, Japonii, Tajlandii, Indiach, Emiratach Arabskich, Meksyku i na Kubie.

Można nas znaleźć w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych (CEOTiPT) Ministerstwa Sportu i Turystyki, wpisując nazwę firmy w formularzu. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki - ogólnopolskiej organizacji samorządu gospodarczego przemysłu turystycznego.

Jesteśmy silną i stabilną polską spółką. Bierzemy udział w programie Transparentny Touroperator i udostępniamy dane finansowe. Posiadamy jeden z najwyższych ratingów AA+ i zajmujemy wysokie pozycje w rankingu największych polskich organizatorów turystyki, dzięki czemu jesteśmy uznani za jedno z najbezpieczniejszych biur podróży w Polsce.

MISJA

W głębi duszy każdy z nas jest podróżnikiem. Marzymy o podróżach w odległe miejsca, gdzie chcemy odpocząć od codzienności i poczuć, że jesteśmy kimś wyjątkowym. Naszą rolą jest pomoc w realizacji tych marzeń o wspaniałych wakacjach, które na długo zostają w pamięci i pozostawią jak najlepsze wspomnienia. 

Szybki kontakt