15 lat Ecco Holiday Bezpieczne wakacje
  

Nasze biura rezerwacja_online infolinia 804 289 220 Całkowity koszt połączenia wg stawki operatora

Cypr last minute

Cypr
Zmień
 
wyszukiwanie zaawansowane »
Wybierz

Narodziny Afrodyty rozpoczynają legendę jednej z piękniejszych wysp Morza Śródziemnego, urzekającej tak urodą i różnorodnością krajobrazu, jak i długą, tragiczną historią. Cypr olśniewa blaskiem plaż i skalistych wybrzeży oraz zachwyca zielonymi górami Troodos i zagubionymi wioskami na uboczu.

Wybrane oferty

Cypr Południowy

Cypr Południowy

To miejsce pełne kontrastów. Wysokie hotele z logotypami największych hotelowych sieci a w głębi wyspy przepiękne agroturystyczne domki z malutkimi basenami, wyglądającymi z lotu ptaka jak oczka wodne. Za dnia podążać możemy śladami historii i podziwiać starożytne ruiny czy symbole obecności greckich bogów. Nocą miasto porywa do tańca a to za sprawą licznych klubów i dyskotek, tętniących życiem do białego rana. Cypr to raj dla miłośników sportów wodnych, takich jak nurkowanie, narciarstwo wodne, żeglowanie i windsurfing. Ale i oaza spokoju dla spragnionych odrobiny lenistwa w pełnym słońcu, którego na Cyprze nie brakuje.

Larnaka

Larnaka

Miasto na południowo-wschodnim wybrzeżu, w którego pobliżu znajduje się główny port lotniczy. Posiada niewielką plażę, wzdłuż której ciągnie się tętniąca życiem promenada oraz rozległą i długą plażę na obrzeżach. Obie są piaszczyste. Na końcu promenady znajduje się XVII-wieczny fort, w którym obecnie mieści się muzeum średniowiecza.

Szybki kontakt