15 lat Ecco Holiday Bezpieczne wakacje
  

Nasze biura rezerwacja_online infolinia 804 289 220 Całkowity koszt połączenia wg stawki operatora

Bułgaria last minute

Bułgaria
Zmień
 
wyszukiwanie zaawansowane »
Wybierz

Miejsce, gdzie natura i historia wspólnie namalowały najpiękniejsze pejzaże. Dziewicze lasy schodzą z łagodnych wzgórz wprost na złotą plażę, a ciepłe morze kołysze na falach małe łodzie rybackie. Tysiącletnie cerkwie, dawne tureckie meczety i ciasne brukowane uliczki porośnięte winoroślą. Czas na wakacyjne spotkanie ze słoneczną krainą pełną serdecznej gościnności.

Wybrane oferty

Obzor

Obzor

Obzor jest typowo turystycznym miastem położonym nad brzegiem Morza Czarnego w połowie drogi między Złotymi Piaskami a Słonecznym Brzegiem. Wielką zaletą tego miejsca jest długa, szeroka i piaszczysta plaża oraz nieco mniejsza ilość turystów niż w największych kurortach w Bułgarii. Wszystko to sprawia, że Obzor stanowi idealne miejsce na letni wypoczynek.

Złote Piaski

Złote Piaski

Największy kurort bułgarskiej riwiery, położony w północnej części wybrzeża, kilkanaście kilometrów od Warny, to przede wszystkim piękna plaża: równa, pokryta złocistym piaskiem, oraz ciepłe morze, idealne do kąpieli dla dzieci. Złoty piasek, otaczający miejscowość las, rozbudowana infrastruktura i bogate nocne życie, sprawiają, że jest to kurort na europejskim poziomie!
 

Szybki kontakt