Zante Dolphin

Drukuj Drukuj
Ulubione
1 749 zł/os.
Warszawa (godz. 12:30)
wt. 20.09.2022 - sob. 24.09.2022
5 dni / 4 noce
Dorośli: 2, dzieci: 0
bez wyżywienia
STUDIO STANDARD
BEZPIECZNE PODRÓŻOWANIE - sprawdź przed wyjazdem
Aktualne wymogi dla podróżujących » Nowe standardy podróżowania »
Wyposażenie
Hotel oferuje przechowalnię bagażu i sejf. W pomieszczeniach ogólnodostępnych skorzystać można z Wi-Fi (bezpłatnie). W obrębie obiektu znajduje się malowniczy ogród i plac zabaw. Goście przybywający własnym autem skorzystać mogą z parkingu (bezpłatnie).
Pokoje
Pokoje wyposażone są w łazienkę. Balkon należy do standardowego wyposażenia w większości pokoi i oferuje dodatkową przestrzeń na odpoczynek i relaks w trakcie pobytu. Istnieje możliwość dostawki. Optymalny komfort pobytu zapewniają internet, telefon, telewizor i Wi-Fi (odpłatnie). Łazienki wyposażone są w prysznic i wannę.
Oferta sportowo-rozrywkowa
Na terenie obiektu znajduje się basen otwarty oraz brodzik dla dzieci. Na użytek gości przygotowano również leżaki i parasole. Na miejscu dostępny jest ponadto bar z przekąskami. Goście preferujący aktywne spędzanie urlopu skorzystać mogą na terenie obiektu z roweru / roweru górskiego, jak również odpłatnie ze studia fitness. W ofercie organizatorów zewnętrznych znajdziecie Państwo ponadto studio fitness. Copyright GIATA 2004 - 2022. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 126413
Wyżywienie
Istnieje możliwość wyboru śniadania.
Świadczenia
przelot
opłaty lotniskowe i paliwowe
ubezpieczenie KL, NNW
transfery lotnisko - hotel, hotel - lotnisko 
zakwaterowanie w hotelu zgodnie z wybraną ofertą
bagaż podręczny:
- na lotach Ryanair (FR) - w cenie 1 mały bagaż podręczny (max. wymiary: 40 x 20 x 25 cm)
- na lotach linii LOT (LO) - w cenie 1 bagaż podręczny do 8 kg (max. wymiary: 55 x 40 x 23 cm)
- na lotach Wizz Air (W6) - w cenie 1 bagaż podręczny do 10kg (max. wymiary: 40 x 30 x 20 cm)
- pozostałe linie zgodnie z ofertą
Dodatkowo płatne
Bagaż rejestrowany oraz dodatkowy bagaż podręczny - ceny zgodnie z ofertą.
LINIE RYANAIR:
- drugi bagaż podręczny do 10kg o wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm
- bagaż rejestrowany do 20 kg
LINIE LOT:
- bagaż rejestrowany do 23 kg
LINIE WIZZAIR:
- drugi bagaż podręczny do 10kg o wymiarach 55 cm x 40 cm x 23 cm
- bagaż rejestrowany do 20 kg
Miejsca obok siebie w samolocie. 
Obowiązkowy lokalny podatek turystyczny obejmujący wszystkich turystów przebywających w Grecji powyżej 1 dnia (podatek będzie pobierany na miejscu, po przylocie do Grecji. Zastrzegamy możliwość zmiany, opłata niezależna od organizatora):
- dla pobytów, w hotelach 5* - 4 / noc / pokój
- dla pobytów, w hotelach 4* - 3 / noc / pokój
- dla pobytów, w hotelach 3* - 1,5 / noc / pokój
- dla pobytów, w hotelach 2*, 1* lub w apartamentach - 0,5 / noc / pokój
Obsługa
Brak obsługi.
Wizy.
Wizy nie są wymagane. Obywatele polscy mogą przekroczyć granicę posługując się dowodem osobistym. Należy pamiętać o dokumencie dla dziecka.
Rozkład lotu
20.09.2022
Wtorek
W6 1553
WarszawaWAW 12:30 ZakinthosZTH 16:10
24.09.2022
Sobota
W6 1554
ZakinthosZTH 16:45 WarszawaWAW 18:25
Na lotnisko należy przybyć trzy godziny przed planowanym wylotem.
Godziny podane według czasu lokalnego.
LISTA KALENDARZ
Zmień widok
Wyjazd od
Powrót przed
Wyjazd z
Ilość dni
Wyżywienie
Dorośli
Dzieci

Ten hotel nie posiada jeszcze żadnych opinii.

Grecki wieczór na klifie

Okazja do spędzenia wspaniałego wieczoru w tradycyjnej, greckiej tawernie i podziwiania zachodu słońca. Kolacja pod gołym niebem, na klifie, w jednej z lokalnych wiosek, słynącej z doskonałej kuchni i niepowtarzalnego klimatu. Przez cały wieczór nie zabraknie domowego wina i doskonałego humoru.
 • Transfery
 • Wino domu
 • Kolacja w greckiej tawernie
 • 5 godzin
PL, CS
173

Rejs do Zatoki Wraku

Rejs Navagio – przejazd autokarem w kierunku portu w mieście Zakynthos, a następnie rejs statkiem do słynnej plaży Navagio położonej po północno-zachodniej stronie Zakynthos. Podczas rejsu podziwiać można przylądek Skinari i położone nieopodal Błękitne Groty – czas na kąpiel w ich okolicy. Następnie pobyt na plaży Xigia, która dzięki występowaniu zimnych wód siarkowych uznawana jest za jedyne naturalne spa na wyspie. Podczas rejsu podziwiać można wschodnie wybrzeże Zakynthos – znane kurorty Tsilivi oraz Alikes-Alikanas, wspaniały widok na Peloponez i wyspę Kefalonię. Widok z bliska na urokliwą wysepkę Mikro Nisi oraz znaną na północy wyspy, drobnokamienistą plażę Makri Gialos. Powrót do portu w Zakynthos.
 • Transfery
 • Rejs statkiem
 • Opieka przewodnika
 • cały dzień
EN, PL, DE, CS, LT
178

Kefalonia

Przejazd do portu w Zakynthos. Wyprawa na największą z Wysp Jońskich. Zwiedzanie jaskini Drogarati pełnej stalaktytów i stalagmitów oraz o niezwykłych właściwościach akustycznych. Pływanie łódeczkami po niesamowitym podziemnym jeziorze w jaskini Melissani. Przerwa na posiłek w tradycyjnej greckiej tawernie w niewielkim porcie wschodniego wybrzeża – Agia Efimia. Następnie czas na zdjęcia przy pięknej plaży Myrtos, znanej z filmu „Kapitan Corelli”. Czas wolny i plażowanie w najbardziej urokliwej miejscowości wyspy Assos. Małe wioski rybackie wkomponowane w naturalny, zielony krajobraz dzikiej wyspy urzekną każdego bez wyjątku! W trakcie wycieczki degustacja lokalnych specjałów.
 • Przejazd autokarem
 • Rejs statkiem
 • Opieka przewodnika
 • Degustacja lokalnych specjałów
 • cały dzień
EN, PL, DE, CS, LT
306

Rejs Caretta

Rejs łodzią wzdłuż dziewiczych południowych krańców Zakynthos. Można tu zobaczyć słynne żółwie morskie Caretta caretta w ich naturalnym środowisku i zarazem największym w Europie miejscu lęgowym. Postoje na kąpiel: w pobliżu tajemniczych jaskiń Keri, na niedostępnym wybrzeżu pełnym klifów, dzikich plaż i formacji skalnych i u wybrzeży bezludnej wyspy Marathonisi, zwanej Wyspą Żółwia, gdzie na świat corocznie przychodzą zagrożone wyginięciem żółwie z gatunku Caretta caretta.
 • Transfery
 • Rejs statkiem
 • Opieka przewodnika
 • 5 godzin
EN, PL, DE, CS, LT
158

Zakynthos w pigułce - Island Tour

Fascynująca wycieczka, która pozwala poznać najpiękniejsze zakątki wyspy. Wycieczka rozpoczyna się od wizyty w fabryce oliwy w miejscowości Lithakia. Następnie przejazd przez górskie wioski jak Kiliomeno, Agios Leon, Maries i okazja do zrobienia urokliwych zdjęć. Na trasie podziwiać można najstarsze drzewo oliwne na Zakynthos. Anafonitria- miejsce, w którym do dziś Grecy sami tłoczą olej, produkują miód i zbierają zioła – możliwość degustacji i zakupu. Potem zwiedzanie klasztoru związanego z życiem patrona wyspy Św. Dionizosa. Kolejną atrakcją jest panorama zatoki św. Jerzego i słynnej Plaży Wraku, którą zobaczyć można z platformy na szczycie klifu. Spacer nie jest polecany osobom z trudnościami ruchowymi (dystans do pokonania - ok. 1 km w jedną stronę). Następnie przejazd w kierunku portu Agios Nikolaos, Błękitne groty i czas na obiad w tradycyjnej greckiej tawernie. Finalnym punktem programu jest wizyta w niewielkiej rodzinnej winiarni, która obejmuje prezentację metod produkcji wina w przeszłości i współcześnie oraz jego degustację.
 • Transfery
 • Opieka przewodnika
 • Degustacja oliwy i wina
 • cały dzień
EN, PL, DE, CS, LT
178
SAVVAS DE MAR HOTEL

SAVVAS DE MAR HOTEL

20.09.2022 wt. 5 dni / 4 noce
bez wyżywienia
Warszawa / godz. 12:30
 1 768  -8%
1 633 zł/os.
zobacz ofertę
usuń z ulubionych
Zante Pantheon Hotel

Zante Pantheon Hotel

25.06.2022 sob. 4 dni / 3 noce
śniadanie
Warszawa / godz. 12:30
 1 938  -2%
1 900 zł/os.
zobacz ofertę
usuń z ulubionych
Proszę czekać ...