Ambrosia Suites

Drukuj Drukuj
Ulubione
 9 208  -90% 960 zł/os.
Katowice (godz. 06:40)
nd. 16.10.2022 - czw. 20.10.2022
5 dni / 4 noce
Dorośli: 2, dzieci: 0
śniadanie
POKÓJ DWUOSOBOWY Z JEDNYM LUB DWOMA ŁÓŻKAMI STANDARD
BEZPIECZNE PODRÓŻOWANIE - sprawdź przed wyjazdem
Aktualne wymogi dla podróżujących » Nowe standardy podróżowania »
Wyposażenie
Goście zakwaterowani są w 20 pokojach. Budynek dysponuje windą, za pomocą której można dostać się na niemal wszystkie piętra. W skład wyposażenia wchodzą serwis pokojowy i pobudka na życzenie. Dostępne w hotelu Wi-Fi zapewnia wygodny dostęp do sieci. Pomocą w rezerwacji wycieczek służy Państwu nasz tour-desk.
Pokoje
Wszystkie pokoje dysponują klimatyzacją i łazienką. Balkon należy do standardowego wyposażenia większości pokoi. Wygodnie i przyjemnie spędzicie Państwo noc na sofie. Istnieje możliwość dostawki (za dodatkową opłatą). Ponadto skorzystać można z sejfu i biurka. W skład standardowego wyposażenia wchodzi również lodówka. Optymalny komfort pobytu zapewniają telefon, telewizor i Wi-Fi (bezpłatnie). W łazience znajduje się wanna. W łazienkach znajduje się ponadto suszarka do włosów. Ekskluzywnie dla naszych podróżnych przygotowaliśmy w łazienkach artykuły kosmetyczne. Copyright GIATA 2004 - 2022. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 126413
Wyżywienie
Oferowana na miejscu opcja żywieniowa to nocleg ze śniadaniem. Spośród posiłków do wyboru jest śniadanie.
Karty kredytowe
W hotelu apartamentowym akceptowane są następujące karty kredytowe: American Express, Visa i MasterCard.
Świadczenia
przelot
opłaty lotniskowe i paliwowe
ubezpieczenie KL, NNW 
zakwaterowanie w hotelu zgodnie z wybraną ofertą
bagaż podręczny:
- na lotach Ryanair (FR/RR) - w cenie 1 mały bagaż podręczny (max. wymiary: 40 x 20 x 25 cm)
- na lotach linii LOT (LO) - w cenie 1 bagaż podręczny do 8 kg (max. wymiary: 55 x 40 x 23 cm)
- na lotach Wizz Air (W6) - w cenie 1 mały bagaż podręczny (max. wymiary: 40 x 30 x 20 cm)
- na lotach Aegean (A3) - w cenie 1 bagaż podręczny do 8 kg (max. wymiary: 55x40x23 cm)
- pozostałe linie zgodnie z ofertą
Dodatkowo płatne
Bagaż rejestrowany oraz dodatkowy bagaż podręczny - ceny zgodnie z ofertą.
LINIE RYANAIR:
- drugi bagaż podręczny do 10kg o wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm
- bagaż rejestrowany do 20 kg
LINIE LOT:
- bagaż rejestrowany do 23 kg
LINIE WIZZAIR:
- drugi bagaż podręczny do 10kg o wymiarach 55 cm x 40 cm x 23 cm
- bagaż rejestrowany do 20 kg
            LINIE AEGEAN Airlines:
            - bagaż rejestrowany do 23 kg
Miejsca obok siebie w samolocie. 
transfery lotnisko - hotel, hotel - lotnisko
Obowiązkowy lokalny podatek turystyczny obejmujący wszystkich turystów przebywających w Grecji powyżej 1 dnia (podatek będzie pobierany na miejscu, po przylocie do Grecji. Zastrzegamy możliwość zmiany, opłata niezależna od organizatora):
- dla pobytów, w hotelach 5* - 4 / noc / pokój
- dla pobytów, w hotelach 4* - 3 / noc / pokój
- dla pobytów, w hotelach 3* - 1,5 / noc / pokój
- dla pobytów, w hotelach 2*, 1* lub w apartamentach - 0,5 / noc / pokój
Obsługa
Brak obsługi
Wizy
Wizy nie są wymagane. Obywatele polscy mogą przekroczyć granicę posługując się dowodem osobistym. Należy pamiętać o dokumencie dla dziecka
Rozkład lotu
16.10.2022
Niedziela
RR 2615
KatowiceKTW 06:40 AtenyATH 10:00
20.10.2022
Czwartek
RR 2614
AtenyATH 13:40 KatowiceKTW 15:10
Na lotnisko należy przybyć trzy godziny przed planowanym wylotem.
Godziny podane według czasu lokalnego.
LISTA KALENDARZ
Zmień widok
Wyjazd od
Powrót przed
Wyjazd z
Ilość dni
Wyżywienie
Dorośli
Dzieci

Ten hotel nie posiada jeszcze żadnych opinii.

Mykonos z Aten 3 dni (Kwiecień, Maj, Październik)

Trzydniowa wycieczka na popularną wyspę Mykonos. Przejazd z lotniska lub hotelu w Atenach do Rafiny na prom na Mykonos. Po dopłynięciu do portu na wyspie, transfer do hotelu, zakwaterowanie. Czas wolny. Nocleg. Następnego dnia śniadanie, indywidualne zwiedzanie Mykonos – wyspy pełnej malowniczych zatoczek, piaszczystych plaż, tawern z greckimi przysmakami, fotogenicznych kościołów i wąskich uliczek z bielonymi domami, gdzie można spotkać zarówno artystów jak i nowobogackich. Niezwykle romantycznego charakteru nadają tej pięknej wyspie wiatraki. Ostatniego dnia śniadanie, wykwaterowanie i powrót do Aten. Odbiór z hoteli w Atenach od 6:30. Ostatni odbiór z lotniska: przylot do godziny 14:00. Ostatnie przypłynięcie do Aten po godzinie 16:00. Wycieczka BEZZWROTNA (obowiązuje pkt 2 Warunków Anulacji Dostawcy).
 • 2 noclegi w Mykonos, standard 3*
 • Bilet na prom z Rafiny do Mykonos
 • Bilet na prom z Mykonos do Rafiny
 • Przejazd autokarem z hotelu/lotniska (dla przylotów do godz. 14:00)
 • Przejazd autokarem do hotelu/na lotnisko (dla odlotów po godz. 16:00)
 • Przejazd autokarem do/z portu
 • 2 śniadania
 • 3 dni
1635

Mykonos z Aten 4 dni (Kwiecień, Maj, Październik)

Wycieczka na popularną, kosmopolityczną wyspę Mykonos. 1. DZIEŃ Przejazd z lotniska lub hotelu w Atenach do Rafiny na prom na Mykonos. Po dopłynięciu do portu na wyspie, transfer do hotelu, zakwaterowanie. Czas wolny. Nocleg. 2. DZIEŃ Śniadanie. Indywidualne zwiedzanie Mykonos – wyspy pełnej malowniczych zatoczek, piaszczystych plaż, tawern z greckimi przysmakami, fotogenicznych kościołów i wąskich uliczek z bielonymi domami, gdzie można spotkać zarówno artystów jak i nowobogackich. Niezwykle romantycznego charakteru nadają tej pięknej wyspie wiatraki. Nocleg. 3. DZIEŃ Śniadanie. Czas wolny na indywidualne zwiedzanie wyspy. Nocleg. 4. DZIEŃ Śniadanie, wykwaterowanie. Transfer na prom do Rafiny, powrót do hotelu w Atenach lub na lotnisko. Odbiór z hoteli w Atenach od 6:30. Ostatni odbiór z lotniska: przylot do godziny 14:00. Ostatnie przypłynięcie do Aten po godzinie 16:00. Odbiór z hoteli w Atenach od 6:30. Wycieczka BEZZWROTNA (obowiązuje pkt 2 Warunków Anulacji Dostawcy).
 • 3 noclegi w Mykonos, standard 3*
 • Bilet na prom z Rafiny do Mykonos
 • Bilet na prom z Mykonos do Rafiny
 • Przejazd autokarem z hotelu/lotniska (dla przylotów do godz. 14:00)
 • Przejazd autokarem do hotelu/na lotnisko (dla odlotów po godz. 16:00)
 • Przejazd autokarem do/z portu
 • 3 śniadania
 • 4 dni
1820

Mykonos-Santorini 7 dni (Kwiecień, Maj, Październik)

Tygodniowa wycieczka na 2 greckie wyspy: kosmopolityczną Mykonos i bajeczne Santorini. 1. DZIEŃ Przejazd z lotniska lub hotelu w Atenach do Rafiny na prom na Mykonos. Po dopłynięciu do portu na wyspie, transfer do hotelu, zakwaterowanie. Czas wolny. Nocleg. 2. DZIEŃ Śniadanie. Indywidualne zwiedzanie Mykonos – wyspy pełnej malowniczych zatoczek, piaszczystych plaż, tawern z greckimi przysmakami, fotogenicznych kościołów i wąskich uliczek z bielonymi domami, gdzie można spotkać zarówno artystów jak i nowobogackich. Niezwykle romantycznego charakteru nadają tej pięknej wyspie wiatraki. Nocleg. 3. DZIEŃ Śniadanie. Czas wolny na indywidualne zwiedzanie wyspy. Nocleg. 4. DZIEŃ Śniadanie, wykwaterowanie. Rejs łodzią motorową na Santorini, jedną z najbardziej niezwykłych wysp greckich, mityczną Atlantydę. Po dopłynięciu do portu na wyspie, transfer do hotelu, zakwaterowanie. Czas wolny. Nocleg. 5. DZIEŃ Śniadanie. Indywidualne zwiedzanie Santorini. Przyklejone do zboczy białe domki, kaplice z niebieskimi kopułami, tarasy pełne kwiatów i leniwie wygrzewające się koty, widoki zapierające dech i jedne z najwspanialszych zachodów słońca to tylko część atrakcji jakie dostarcza wyspa-wulkan. Nocleg. 6. DZIEŃ Śniadanie. Czas wolny na indywidualne zwiedzanie wyspy. Nocleg. 7. DZIEŃ Śniadanie, wykwaterowanie. Transfer na prom do Pireusu, powrót do hotelu w Atenach lub na lotnisko. Odbiór z hoteli w Atenach od 6:30. Ostatni odbiór z lotniska: przylot do godziny 14:00. Ostatnie przypłynięcie do Aten po godzinie 18:00. Wycieczka BEZZWROTNA (obowiązuje pkt 2 Warunków Anulacji Dostawcy).
 • 3 noclegi w Mykonos, standard 3*
 • 3 noclegi w Santorini, standard 3*
 • Bilet na prom z Rafiny do Mykonos
 • Bilet na prom z Mykonos do Santorini
 • Bilet na prom z Santorini do Piraeus
 • Przejazd autokarem z hotelu/lotniska (dla przylotów do godz. 14:00)
 • Przejazd autokarem do hotelu/na lotnisko (dla odlotów po godz. 16:00)
 • Przejazd autokarem do/z portu
 • 6 śniadań
 • 7 dni
2752

Santorini z Aten 4 dni (Kwiecień, Maj, Październik)

Wycieczka na Santorini – jedną z najbardziej niezwykłych wysp greckich, mityczną Atlantydę. 1. DZIEŃ Przejazd z lotniska lub hotelu w Atenach do Pireusu na prom na Santorini. Po dopłynięciu do portu na wyspie, transfer do hotelu, zakwaterowanie. Czas wolny. Nocleg. 2. DZIEŃ Śniadanie, indywidualne zwiedzanie Santorini. Przyklejone do zboczy białe domki, kaplice z niebieskimi kopułami, tarasy pełne kwiatów i leniwie wygrzewające się koty, widoki zapierające dech i jedne z najwspanialszych zachodów słońca to tylko część atrakcji jakie dostarcza wyspa-wulkan. 3. DZIEŃ Śniadanie. Czas wolny na indywidualne zwiedzanie wyspy. Nocleg. 4. DZIEŃ Śniadanie, wykwaterowanie. Transfer na prom do Pireusu, powrót do hotelu w Atenach lub na lotnisko. Odbiór z hoteli w Atenach od 6:30. Ostatni odbiór z lotniska: przylot do godziny 14:00. Ostatnie przypłynięcie do Aten po godzinie 18:00. Wycieczka BEZZWROTNA (obowiązuje pkt 2 Warunków Anulacji Dostawcy).
 • 3 noclegi w Santorini, standard 3*
 • Bilet na prom z Piraeus do Santorini
 • Bilet na prom z Santorini do Piraeus
 • Przejazd autokarem z hotelu/lotniska (dla przylotów do godz. 14:00)
 • Przejazd autokarem do hotelu/na lotnisko (dla odlotów po godz. 16:00)
 • Przejazd autokarem do/z portu
 • 3 śniadania
 • 4 dni
1789

Stara i nowa Agora

Odbiór z miejsca zbiórki i przejazd w stronę placu Monastiraki. W programie zwiedzanie starożytnej Agory ateńskiej, położonej w cieniu Akropolu, jednego z najważniejszych stanowisk archeologicznych w mieście. Wejście do Stoa Attalosa, jednego z najbardziej fascynujących budynków-muzeów w Atenach! Powrót na plac Monastiraki i przejście ulicą Mitropoleos do Ergon House - nowego targu z produktami lokalnych rzemieślników. Doskonałe miejsce, aby spróbować autentycznej greckiej kuchni. Powrót do miejsca zbiórki.
 • Opieka przewodnika
 • Degustacja greckich specjałów
 • Degustacja win greckich w Egron House
 • 4 godziny
EN, PL
380
Rio Athens

Rio Athens

16.10.2022 nd. 5 dni / 4 noce
śniadanie
Katowice / godz. 06:40
 1 301  -41%
762 zł/os.
zobacz ofertę
usuń z ulubionych
Alassia

Alassia

16.10.2022 nd. 5 dni / 4 noce
śniadanie
Katowice / godz. 06:40
 1 371  -36%
874 zł/os.
zobacz ofertę
usuń z ulubionych
Marina ATH

Marina ATH

09.10.2022 nd. 4 dni / 3 noce
śniadanie
Kraków / godz. 11:25
 1 406  -33%
945 zł/os.
zobacz ofertę
usuń z ulubionych
Proszę czekać ...