15 lat Ecco Holiday Bezpieczne wakacje
  

Nasze biura rezerwacja_online infolinia 804 289 220 Całkowity koszt połączenia wg stawki operatora

Wyjazdy grupowe

Nasz zgrany zespół już od kilkunastu lat przygotowuje wyjazdy skierowane do osób podróżujących w grupie przyjaciół, rodzin czy tez współpracowników. Najdalsze zakątki i piękne miejsca świata czekają na odkrycie. Niezależnie od profilu grupy możemy dopasować ofertę do Państwa oczekiwań. Organizujemy imprezy o profilu biznesowym, konferencyjnym, integracyjnym, a także programy zwiedzania i wypoczynku dla zorganizowanych grup, powyżej 10 osób.


Przypominamy, że od ofert z naszej strony w przypadku grup możliwe są odstępstwa od regularnych programów na życzenie Klienta.

Hity

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych sztandarowych programów, które cieszą się największa popularnością pośród naszych Klientów. Podczas wyjazdów zapewniamy opiekę polskiego pilota.


Istnieje możliwość indywidualnej kalkulacji oferty.

Informacje i sprzedaż ofert grupowych: tel. +48 61 678 53 00, 804 289 220, email grupy@eccoholiday.com
Prosimy o zgłaszanie zapytań ofertowych za pomocą formularza zgłoszeniowego.

 
  • Wszelkie koszty związane z przelotem i hotelem danego klienta pokrywane są przez Ecco Holiday zaraz po potwierdzeniu rezerwacji, czyli "z góry", przed wylotem klienta, co wbrew pozorom nie jest powszechną praktyką. Oznacza to gwarancję bezproblemowej realizacji Państwa wyjazdu i pobytu w miejscu wakacyjnym.
  • Zmieniony system operacyjny wykorzystujący łączony model operacji z wykorzystaniem zarówno czarterów, bloków miejsc zakupionych od innych dostawców oraz lotów rejsowych, pozwalający realizować wyjazdy niezależnie od ilości zebranych rezerwacji.
 
Szybki kontakt