15 lat Ecco Holiday Bezpieczne wakacje
  

Wyjazdy grupowe

Nasz zgrany zespół już od kilkunastu lat przygotowuje wyjazdy skierowane do osób podróżujących w grupie przyjaciół, rodzin czy tez współpracowników. Najdalsze zakątki i piękne miejsca świata czekają na odkrycie. Niezależnie od profilu grupy możemy dopasować ofertę do Państwa oczekiwań. Organizujemy imprezy o profilu biznesowym, konferencyjnym, integracyjnym, a także programy zwiedzania i wypoczynku dla zorganizowanych grup, powyżej 10 osób.


Prezentujemy wybrane programy, które zostały zrealizowane przez Naszych Klientów w 2014 - 2016.

Hity

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych sztandarowych programów, które cieszą się największa popularnością pośród naszych Klientów. Podczas wyjazdów zapewniamy opiekę polskiego pilota.

Informacje i sprzedaż ofert grupowych: tel. +48 61 6785 300, email grupy@eccoholiday.com
Prosimy o zgłaszanie zapytań ofertowych za pomocą formularza zgłoszeniowego.

 
  • Wszelkie koszty związane z przelotem i hotelem danego klienta pokrywane są przez Ecco Holiday zaraz po potwierdzeniu rezerwacji, czyli "z góry", przed wylotem klienta, co wbrew pozorom nie jest powszechną praktyką. Oznacza to gwarancję bezproblemowej realizacji Państwa wyjazdu i pobytu w miejscu wakacyjnym.
  • Zmieniony system operacyjny wykorzystujący łączony model operacji z wykorzystaniem zarówno czarterów, bloków miejsc zakupionych od innych dostawców oraz lotów rejsowych, pozwalający realizować wyjazdy niezależnie od ilości zebranych rezerwacji.
 
Szybki kontakt