15 lat Ecco Holiday Bezpieczne wakacje
  

Nasze biura rezerwacja_online infolinia 804 289 220 Całkowity koszt połączenia wg stawki operatora

Ecco Classic
3*

Solaris Hotel Niko

Hotel Niko to trzygwiazdkowy obiekt należący do kompleksu hotelowo - rozrywkowego Solaris, będącego jednym z największych i najpopularniejszych miejsc wypoczynkowych w tej części Wybrzeża Dalmatyńskiego. Obiekt zlokalizowany jest w sosnowym lesie przy szerokiej, zagospodarowanej, żwirowej plaży. Na terenie wioski hotelowej dostępna jest cała gama atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, np: wypożyczalnia sprzętu wodnego, zjeżdżalnia do morza, kręgielnia, statek piracki z klubem muzycznym, boiska do gry, a także liczne bary, lodziarnie oraz sklepy z pamiątkami. Hotel posiada przytulnie urządzone pokoje wyposażone w najpotrzebniejsze udogodnienia oraz przestronną restaurację serwującą smaczne dania kuchni lokalnej oraz międzynarodowej. Atrakcje dostępne na terenie tego rodzinnego kompleksu pozwolą w pełni cieszyć się wakacyjnym urlopem.

www.solarishotelsresort.com
Parametry oferty
Data wylotu:
Długość pobytu:
Wyżywienie:
Pokój:
Ilość dorosłych:
Ilość dzieci:
Wiek 1-go dziecka:
Wiek 2-go dziecka:
Wiek 3-go dziecka:
Cena do
bez limitu

Hotele w Zadarze

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą wyjazdu do tego hotelu, prosimy o kontakt z Infolinią Ecco Holiday. Przygotujemy dla Państwa indywidualną propozycję, dopasowaną do Państwa potrzeb i wymogów.

Informujemy, że wskazane w ofercie godziny funkcjonowania poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej (np. godziny serwowania posiłków, otwarcia basenu) mogą ulegać niewielkim zmianom. Zmiany te mogą być powodowane okolicznościami, za które odpowiedzialności nie ponosi, ani hotel, ani organizator turystyki, w tym m. in. sezonowością, warunkami pogodowymi, prośbami Gości lub zdarzeniami o charakterze siły wyższej. Odpłatność za dodatkowe świadczenia (sejf, leżaki, ręczniki plażowe, itp.) regulowana jest bezpośrednio w hotelu zgodnie z obowiązującym cennikiem i może ulegać zmianie w zależności od sezonu.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem oferty w specjalnej cenie VIP, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Skontaktujemy się z Państwem w celu finalizacji zamówienia.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Szybki kontakt