15 lat Ecco Holiday Bezpieczne wakacje
  

Nasze biura rezerwacja_online infolinia 804 289 220 Całkowity koszt połączenia wg stawki operatora

Ecco Classic
3*

Laguna Mediteran

Hotel Laguna Mediteran jest jednym z obiektów kompleksu Plava Laguna Resort. Oferuje on spokój i relaks pośród cedrowych i dębowych lasów, zaledwie 100 metrów od plaży. W hotelu dostępny jest podgrzewany, odkryty basen z wodą morską i specjalny basen dla dzieci z bezpłatnymi leżakami. W pobliżu znajduje się także centrum sportowe, oferujące atrakcje takie jak korty tenisowe, pole do minigolfa i żeglarstwo. Po dniu pełnym wrażeń odpocząć można w prostych ale eleganckich pokojach z balkonem. Można także usiąść na hotelowym tarasie, który oferuje niesamowite widoki na Adriatyk, napić się ulubionego drinka i cieszyć wieczornym programem rozrywkowym dla całej rodziny. Wspaniałym zakończeniem dnia będzie romantyczny, kilkunastominutowy spacer do centrum Porec.

lagunaporec.com/hotel-laguna-mediteran-porec?bs=213
Parametry oferty
Data wylotu:
Długość pobytu:
Wyżywienie:
Pokój:
Ilość dorosłych:
Ilość dzieci:
Wiek 1-go dziecka:
Wiek 2-go dziecka:
Wiek 3-go dziecka:
Cena do
bez limitu

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą wyjazdu do tego hotelu, prosimy o kontakt z Infolinią Ecco Holiday. Przygotujemy dla Państwa indywidualną propozycję, dopasowaną do Państwa potrzeb i wymogów.

Informujemy, że wskazane w ofercie godziny funkcjonowania poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej (np. godziny serwowania posiłków, otwarcia basenu) mogą ulegać niewielkim zmianom. Zmiany te mogą być powodowane okolicznościami, za które odpowiedzialności nie ponosi, ani hotel, ani organizator turystyki, w tym m. in. sezonowością, warunkami pogodowymi, prośbami Gości lub zdarzeniami o charakterze siły wyższej. Odpłatność za dodatkowe świadczenia (sejf, leżaki, ręczniki plażowe, itp.) regulowana jest bezpośrednio w hotelu zgodnie z obowiązującym cennikiem i może ulegać zmianie w zależności od sezonu.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zakupem oferty w specjalnej cenie VIP, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Skontaktujemy się z Państwem w celu finalizacji zamówienia.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

miesiąc I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
średnia temperatura powietrza w °C - - - 15 25 28 28 28 24 19 - -
średnia temperatura wody w °C - - - 10 17 20 23 24 23 18 - -
Szybki kontakt