15 lat Ecco Holiday Bezpieczne wakacje
  

Wybierz region
Bułgaria

Bułgaria

Miejsce, gdzie natura i historia wspólnie namalowały najpiękniejsze pejzaże. Dziewicze lasy schodzą z łagodnych wzgórz wprost na złotą plażę, a ciepłe morze kołysze na falach małe łodzie rybackie. Tysiącletnie cerkwie, dawne tureckie meczety i ciasne brukowane uliczki porośnięte winoroślą. Czas na wakacyjne spotkanie ze słoneczną krainą pełną serdecznej gościnności.

Wybierz region:
Chorwacja

Chorwacja

Piękne plaże, ruiny z czasów starożytnych, ponad 1000 wysp i wysepek oraz inne atrakcje turystyczne czekają po wschodniej stronie turkusowego Adriatyku - w Chorwacji. Największą popularnością cieszy się błękitno-zielony półwysep Istria i pełna kontrastów Dalmacja z najpiękniejszym chorwackim miastem - Dubrownikiem, określanym mianem „Perły Adriatyku”. Chorwacja kojarzy się z zapachem lawendy, aromatycznych ziół, gajami oliwnymi oraz domami pokrytymi czerwoną dachówką, które ciągną się wzdłuż malowniczego wybrzeża.

Wybierz region:
Malta

Malta

Przez stulecia Malta leżała w centrum śródziemnomorskich zmagań militarnych, jednak obecnie tę niewielką wysepkę najeżdżają wyłącznie turyści. Malownicze wybrzeża, słoneczne dni, serdeczni mieszkańcy, szeroka oferta sportów wodnych oraz wspaniałe zabytki i liczne pamiątki po Zakonie Kawalerów Maltańskich sprawiają, że na Malcie można w pełni wypocząć i zapomnieć na chwilę o reszcie świata.

Szybki kontakt