Transparentny touroperator Bezpieczne wakacje
  

Egipt last minute

Egipt
Zmień
 
wyszukiwanie zaawansowane »
Wybierz

Hotele w Egipcie

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Ostatnio wyszukiwane

wakacje Egipt
wycieczki Egipt
egipt 2013
last minute Egipt
 

Pełen tajemnic kraj, gdzie pustynia łączy się z morzem tworząc niezwykłą historię i niecodzienne krajobrazy. Nieznane czai się u stóp piramid i w Dolinie Królów, pośród barwnych raf koralowych i o wschodzie słońca na Górze Synaj. Wizyta w Egipcie to pełne egzotyki doświadczenie surowego piękna kontrastu skalistych gór i ciepłego morza, piaszczystej pustyni i życiodajnego Nilu.

Hurghada

Hurghada

Najpopularniejszy kurort Egiptu nad brzegiem Morza Czerwonego jeszcze 25-30 lat temu był spokojną, małą wioską rybacką. Dziś tętniące życiem miasto z licznymi hotelami wzdłuż złocistych plaż. Sławę swą zawdzięcza krystalicznie czystej wodzie, nienaruszonym rafom koralowym oraz słonecznej pogodzie, trwającej przez cały rok. Symbolem Hurghady jest Syrenka, której statua znajduje się w nowszej dzielnicy - Sakkali.

Sharm El Sheikh

Sharm El Sheikh

Sharm El Sheikh, nazywany także Perłą Egiptu, stanowi jeden z najpopularniejszych kurortów półwyspu Synaj. Aż trudno uwierzyć, że jeszcze kilkanaście lat temu był zaledwie małą osadą rybacką, liczącą ok. 100 mieszkańców. Sam półwysep Synaj jest odległym łańcuchem pustynnych gór, które od lazuru morza oddziela płaski pas pustynny. Ten niesamowicie piękny krajobraz pozwala zapomnieć o codziennych problemach i przenosi nas w magiczny świat wyobraźni i marzeń.

Szybki kontakt