Transparentny touroperator Bezpieczne wakacje
 

Bułgaria - wczasy last minute

Bułgaria
Zmień
 
wyszukiwanie zaawansowane »
Wybierz

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

Miejsce, gdzie natura i historia wspólnie namalowały najpiękniejsze pejzaże. Dziewicze lasy schodzą z łagodnych wzgórz wprost na złotą plażę, a ciepłe morze kołysze na falach małe łodzie rybackie. Tysiącletnie cerkwie, dawne tureckie meczety i ciasne brukowane uliczki porośnięte winoroślą. Czas na wakacyjne spotkanie ze słoneczną krainą pełną serdecznej gościnności.

Wybrane oferty

Słoneczny Brzeg

Słoneczny Brzeg

Słoneczny Brzeg to największe i najstarsze uzdrowisko na wybrzeżu Bułgarii położone ok. 30 km na północ od Burgas. Jego nazwa nawiązuje do wyjątkowo dużej ilości dni słonecznych w roku. Wzdłuż wspaniałej sześciokilometrowej piaszczystej plaży osłanianej wydmami mieści się ponad sto hoteli. W ostatnich latach kurort przeżywa ponowny wzrost popularności dzięki rozbudowie infrastruktury turystycznej i wspaniałym warunkom do wypoczynku docenionym przez turystów z Europy Zachodniej. Słoneczny Brzeg specjalizuje się w obsłudze turystyki rodzinnej, zwłaszcza rodzin z małymi dziećmi. Piaszczyste plaże łagodnie opadają do morza, przez co nie stanowią zagrożenia dla najmłodszych. Sporo atrakcji czeka również na miłośników turystycznych rozrywek i amatorów zabawy w klubach czy dyskotekach.

Złote Piaski

Złote Piaski

Największy kurort bułgarskiej riwiery, położony w północnej części wybrzeża, kilkanaście kilometrów od Warny, to przede wszystkim piękna plaża: równa, pokryta złocistym piaskiem, oraz ciepłe morze, idealne do kąpieli dla dzieci. Złoty piasek, otaczający miejscowość las, rozbudowana infrastruktura i bogate nocne życie, sprawiają, że jest to kurort na europejskim poziomie!
 

Obzor

Obzor

Obzor jest typowo turystycznym miastem położonym nad brzegiem Morza Czarnego w połowie drogi między Złotymi Piaskami a Słonecznym Brzegiem. Wielką zaletą tego miejsca jest długa, szeroka i piaszczysta plaża oraz nieco mniejsza ilość turystów niż w największych kurortach w Bułgarii. Wszystko to sprawia, że Obzor stanowi idealne miejsce na letni wypoczynek.

Szybki kontakt