Transparentny touroperator Bezpieczne wakacje
  
Bułgaria

Bułgaria

Miejsce, gdzie natura i historia wspólnie namalowały najpiękniejsze pejzaże. Dziewicze lasy schodzą z łagodnych wzgórz wprost na złotą plażę, a ciepłe morze kołysze na falach małe łodzie rybackie. Tysiącletnie cerkwie, dawne tureckie meczety i ciasne brukowane uliczki porośnięte winoroślą. Czas na wakacyjne spotkanie ze słoneczną krainą pełną serdecznej gościnności.

Chorwacja

Chorwacja

Piękne plaże, ruiny z czasów starożytnych, ponad 1000 wysp i wysepek oraz inne atrakcje turystyczne czekają po wschodniej stronie turkusowego Adriatyku - w Chorwacji. Największą popularnością cieszy się błękitno-zielony półwysep Istria i pełna kontrastów Dalmacja z najpiękniejszym chorwackim miastem - Dubrownikiem, określanym mianem „Perły Adriatyku”. Chorwacja kojarzy się z zapachem lawendy, aromatycznych ziół, gajami oliwnymi oraz domami pokrytymi czerwoną dachówką, które ciągną się wzdłuż malowniczego wybrzeża.

Wybierz region:
Malta

Malta

Przez stulecia Malta leżała w centrum śródziemnomorskich zmagań militarnych, jednak obecnie tę niewielką wysepkę najeżdżają wyłącznie turyści. Malownicze wybrzeża, słoneczne dni, serdeczni mieszkańcy, szeroka oferta sportów wodnych oraz wspaniałe zabytki i liczne pamiątki po Zakonie Kawalerów Maltańskich sprawiają, że na Malcie można w pełni wypocząć i zapomnieć na chwilę o reszcie świata.

Cypr

Cypr

Narodziny Afrodyty rozpoczynają legendę jednej z piękniejszych wysp Morza Śródziemnego, urzekającej tak urodą i różnorodnością krajobrazu, jak i długą, tragiczną historią. Cypr olśniewa blaskiem plaż i skalistych wybrzeży oraz zachwyca zielonymi górami Troodos i zagubionymi wioskami na uboczu.

Wybierz region:
Grecja

Grecja

Grecja uznawana jest za kolebkę europejskiej cywilizacji. To tu narodziła się demokracja, filozofi a i teatr. Stąd wywodzi się idea igrzysk olimpijskich. Jej bogactwo kulturowe, smaczna kuchnia oraz przepiękne widoki kuszą turystów z całego świata. Grecja była, jest i na pewno zawsze będzie modnym kierunkiem turystycznym, gdzie jednego dnia można obcować z historią i sztuką, a drugiego wypoczywać na jednej z malowniczych plaż pieszcząc podniebienie lokalnymi smakami.

Wybierz region:
Hiszpania

Hiszpania

Kojarzona z winem, szynką serrano, flamenco i wszechobecną fiestą Hiszpania pełna jest niespodzianek. Imponujący jest zróżnicowany krajobraz - górzysta północ z bujną zielenią i gorące południe pełne arabskich wpływów tworzą niepowtarzalną atmosferę.

Wybierz region:
Szybki kontakt