Bułgaria

Bułgaria

Miejsce, gdzie natura i historia wspólnie namalowały najpiękniejsze pejzaże. Dziewicze lasy schodzą z łagodnych wzgórz wprost na złotą plażę, a ciepłe morze kołysze na falach małe łodzie rybackie. Tysiącletnie cerkwie, dawne tureckie meczety i ciasne brukowane uliczki porośnięte winoroślą. Czas na wakacyjne spotkanie ze słoneczną krainą pełną serdecznej gościnności.

Chorwacja

Chorwacja

Piękne plaże, ruiny z czasów starożytnych, ponad 1000 wysp i wysepek oraz inne atrakcje turystyczne czekają po wschodniej stronie turkusowego Adriatyku - w Chorwacji. Największą popularnością cieszy się błękitno-zielony półwysep Istria i pełna kontrastów Dalmacja z najpiękniejszym chorwackim miastem - Dubrownikiem, określanym mianem „Perły Adriatyku”. Chorwacja kojarzy się z zapachem lawendy, aromatycznych ziół, gajami oliwnymi oraz domami pokrytymi czerwoną dachówką, które ciągną się wzdłuż malowniczego wybrzeża.

Wybierz region:
Hiszpania

Hiszpania

Kojarzona z winem, szynką serrano, flamenco i wszechobecną fiestą Hiszpania pełna jest niespodzianek. Imponujący jest zróżnicowany krajobraz - górzysta północ z bujną zielenią i gorące południe pełne arabskich wpływów tworzą niepowtarzalną atmosferę.

Wybierz region:
Polska

Polska

Wszystkim, którzy kochają polskie morze, góry i jeziora z pewnością spodoba się propozycja wypoczynku w Polsce z dojazdem własnym. Oferta obejmować będzie pobyt w starannie wyselekcjonowanych apartamentach, hotelach i pensjonatach położonych w różnych regionach naszego kraju, z możliwością przyjazdu przez cały rok.